Tabela Kalorii – Ciasta, desery i inne zło:D


Kalorie dotyczą 100g produktu a wartości B – Białko, W – Węglowodany, T – Tłuszcze wyrażone są w gramach na 100g produktu!

Chyba że w tabeli wyraźnie jest zaznaczone że produkt jest duszony, gotowany lub smażony.
Wyszukiwanie ułatwi skrót klawiszowy CTRL i F 

 

NazwaKcalBWT
7 Days Crioissant z nadzieniem o smaku spumante45274228
7 Days Double coconut44074326
7 days double max – kakaowo-waniliowy44464228
7 days double max – wanilia z wiśnią42064624
Agrest w czekoladzie4242,36716
Alpejskie Mleczko – Milka43035622
Amarantuski kokosowe458125619
Amarantuski orzechowe413136410
Amerykanki kruche ciastka – WEDEL5765,96333
Andrut z masą kakaową3116,8597
Andrut z masą krówkową3277597
Babeczka (Muffin)4277,34723
Babeczka kopce kreta3363,93121
Babeczka krucha z budyniem2403,53211
Babeczka krucha z budyniem i owocami2393,53211
Babeczka mocno czekoladowa3427,23718
Babeczka Muffin Bio46995624
Babeczka serowo-brzoskwiniowa1469,1212,7
Babeczka waniliowa4277,34723
Babeczka z budyniem3567,24815
Babeczki magdalenas con crema de chocolate4154,64524
Babka (ciasto)4184,85121
Babka Cytryniak3603,54220
Babka cytrynowa45254329
Babka czekoladowa3637,54815
Babka drożdżowa3456,94912
Babka jogurtowa4204,64425
Babka o smaku waniliowym4215,84225
Babka piaskowa4184,85121
Babka włoska Panettone36375512
Bajeczne mleczko Duo z galaretką o smaku wiśniowym – Ryelands4081,66814
Bake Rolls o smaku czosnkowym440146215
Bake Rolls pełnoziarniste461136117
Bake Rolls pizza434126415
Banan w cieście1112117
Banan w czekoladzie – Figaro37826810
Baryłki4373,45818
Baryłki Cocktail41935618
Baton55566032
Baton – Atkins363302616
Baton – Crownfield4414,57513
Baton – Dobra Kaloria3565,9637,5
Baton – Goody41766713
Baton – Lidl4845,36423
Baton – Rossmann3874,8699,3
Baton (pozostałe)4993,75130
Baton 3 Bit nut5255,46228
Baton 3 Bit XXL kawa z mlekiem5255,36328
Baton 3bit XXL5256,76128
Baton 7 zbóż w polewie jogurtowej brzoskwiniowy – Bakoma3824,96311
Baton 7 zbóż w polewie jogurtowej truskawkowy – Bakoma38756411
Baton 7 zbóż z musli w polewie jogurtowej śliwkowy – Bakoma3824,96311
Baton 9 bar511153334
Baton Adaś mleczny4813,76621
Baton Aero Mleczno-Biały5537,85533
Baton Aero Mleczny5447,15633
Baton Aero o smaku miętowym5487,85533
Baton Aero o smaku pomarańczowym5407,15134
Baton Alaska5416,25732
Baton Alpen Light Double Chocolate3445566,2
Baton Amigos czekoladowy – Wawel4823,55924
Baton Amigos toffi4807,16320
Baton Arcy Orzech – First Nice5379,34635
Baton BA! 5 bakalii – Bakalland3843767
Baton Ba! 5 owoców tropikalnych41247013
Baton Ba! 5 owooców tropikalnych – Bakalland41247013
Baton BA! 5 ziaren z miodem – Bakalland582153840
Baton Ba! Banan – Bakalland4324,57214
Baton Ba! jabłko i rodzynki – Bakalland4395,16816
Baton Ba! Morela – Bakalland3954,3729,3
Baton Ba! orzech arachidowy i laskowy – Bakalland478115423
Baton Ba! w miodzie – Bakalland582153840
Baton Ba! żurawina i pomarańcza – Bakalland3985,1748,8
Baton bajeczny5438,55433
Baton Bakoma Men406254317
Baton Balisto5006,66224
Baton banan-wiśnia3193,5662,6
Baton bananowy3202,5663
Baton bananowy Ba! – Bakalland43257214
Baton bananowy Banana musli bar4394,27314
Baton Benissimo – Tastino54375432
Baton Big 3 Bit5256,56128
Baton Big 3Bit5256,76128
Baton bio musli z goją3729,1717,7
Baton Bounty4883,75725
Baton Bounty Dark4883,75628
Baton Brownie – Legal Cakes18816192
Baton caramel & crunch bar394334312
Baton Caramel & Nuts 50 gr50795129
Baton Cereal Bar – Apricot3816746
Baton Chocco truskawka5295,76129
Baton Choco369362213
Baton choco shellso – Goody41766713
Baton Choco&Caramel – Mister Choc4564,16520
Baton chrupiący orzech – Dobra Kaloria37695512
Baton chrupiący orzech – Dobra Kaloria3768,75512
Baton Cini Minis4146,56813
Baton Cocos Mini – Lidl4813,96025
Baton Corny Big brownie4186,66215
Baton Corny Big czekolada banan4385,76915
Baton Corny Big Dark Chocolate4176,26514
Baton Corny Big Fruit truskawka3835,6784,9
Baton Corny Big orange4065,46512
Baton Corny Big orzech-czekolada482115424
Baton Corny Big orzechowy42486116
Baton Corny Big z żurawiną3856,1717,5
Baton Corny Milk44265819
Baton Corny Nussig4326,96415
Baton Corny Nuts550173736
Baton Corny Raisin Nuts41066216
Baton Corny truskawkowo – jogurtowy4426,76317
Baton Crispello – Milka5607,75136
Baton Crunchy bananowo – czekoladowy4085,26614
Baton Crunchy czekoladowy4216,26217
Baton Crunchy jabłko39046314
Baton Crunchy orzechowo-migdałowy – Sante428105021
Baton Crunchy śliwkowy w polewie jogurtowej40346116
Baton Crunchy wiśniowy w polewie jogurtowej4684,96919
Baton Crunchy żurawina, malina – Sante4223,77213
Baton czekoladowy5186,56526
Baton czekoladowy w mlecznej czekoladzie – Smart Food369362213
Baton Daim5453,66033
Baton daktylowy (daktyle, orzechy, czekolada) – Fruit fusion420106515
Baton Danusia Classic4734,45824
Baton dietetyczny czekoladowy4837,96222
Baton Dobra Kaloria kokos & orzech3865,35713
Baton Dobra Kaloria śliwka & ziarna36785113
Baton Dove Caramel4854,86126
Baton Duplo – Ferrero5486,55633
Baton Easy czekoladowy – Hi4684,44629
Baton eco – banan3955,6699,9
Baton energetyczny Eat Natural date & walnut4349,14718
Baton energetyczny GO ON! – Sante453194023
Baton Energia – Truders4993,75130
Baton Fig Bar figowy – Nature’s Bakery3806709
Baton Fig Bar z jagodami – Nature’s Bakery3806709
Baton Fig Bar z malinami – Nature’s Bakery3806709
Baton Fit Bio jabłkowy3683,9687,4
Baton Fit Bio musli Malina3685,1658,1
Baton Fit Line owoce leśne – Fit Land3674,5678,9
Baton Fit Musli pomarańczowy3865,1738,2
Baton Fit Musli pomarańczowy w czekoladzie4106,66115
Baton Fit Snack411162228
Baton Fitness – Nestle3715,3697
Baton fitness – Nestle3905,6707
Baton Fitness Chocolate – Nestle3836,1697,2
Baton fitness chocolate – Nestle3836,1697,2
Baton Fitness Cookies & Cream taste3786,2648,8
Baton Fitness Delice Milk Chocolate – Nestle3816,3687,1
Baton fitness delice milk chocolate – Nestle861,4151,6
Baton Fitness Delice White Chocolate – Nestle3895,9698
Baton Fitness orzechowy z mleczną czekoladą (Wapń) – Nestle3925,6697,1
Baton fitness strawberry – Nestle3725,3697
Baton Fitness tiramisu – Nestle3976,1678,9
Baton Fitness Tiramisu Taste – Nestle3646666,6
Baton Fitness z czekoladą i pomarańczą – Nestle3745,1735,2
Baton Fitness z truskawkami – Nestle3815,5747,1
Baton Flapjack Honey Berry36424509,6
Baton Flapjack Pecan376254811
Baton flapjack rodzynki i rum – Fa So Good!4685,55823
Baton Frupp – Celiko3542,7830
Baton Frupp Chrupiące owoce – Celiko3732,9850,5
Baton Frutti Fit Active4075,7749,8
Baton Go ON! Energy5002,45628
Baton Go ON! orzechowy453194023
Baton Go on! protein bar434194120
Baton Go ON! protein bar żurawinowy z Goji i inuliną435184320
Baton Go On! z żurawiną – Sante435184320
Baton Grunchy Orkiszowy – Ania4038,16712
Baton Grzesiek mini532105330
Baton Hanuta5427,65432
Baton High Fiber Bar – IronMaxx28735163,9
Baton jabłko i cynamon – Dobra Kaloria3324,5654,8
Baton Jazzy Bites z truskawką bez dodatku cukru – Sante3173,6691
Baton jogurtowo truskawkowy – Molke-Riegel402155713
Baton karmelowy – Smart Food386304012
Baton karmelowy Caramel & Nuts – Łużyckie Praliny50795129
Baton karmelowy z chrupkami w mlecznej czekoladzie – Smart Food386304012
Baton Kasztanek – Wawel55365135
Baton kawa i orzech – Dobra Kaloria3565,9637,5
Baton Kinder Bueno5759,25037
Baton Kinder Bueno Dark59394641
Baton Kinder Country55395334
Baton Kinder Delice kakao4605,84329
Baton Kinder Delice kokos47564032
Baton Kinder Maxi King5146,73837
Baton Kinder Pingui Choco4517,13929
Baton kinder Pinguin Malina4234,84824
Baton Kit Kat Family Pack5066,56226
Baton Kit Kat Peanut and Butter5398,45531
Baton KitKat5217,16127
Baton KitKat Chunky5286,66128
Baton KitKat Pop Choc5216,15829
Baton KitKat White5376,86030
Baton Knoppers52885232
Baton kokosowy Botak Cocos53254934
Baton kokosowy Kokosbar47645425
Baton kruchy Crispinada – Biedronka4836,66223
Baton leśny39132449,7
Baton Lion4968,15726
Baton Lion – Nestle4714,16721
Baton Lion bardziej chrupiący XL – Nestle4664,36621
Baton Lion Mini White – Nestle4756,16621
Baton Lion Nuts – Nestle4824,16622
Baton Lion Peanut – Nestle50085627
Baton Lion white XL – Nestle4765,86322
Baton Maciek toffi – Wawel4625,46219
Baton Magija czekoladowa401113524
Baton Magija o smaku waniliowym376132624
Baton malinowy Frupp – Celiko3673,8790,9
Baton marcepanowy w czekoladzie deserowej4016,35717
Baton MarcoPolo orzechowy w czekoladzie – Mieszko5356,66031
Baton Mars4523,27017
Baton Mars migdałowy5016,36026
Baton Mars mini4433,97116
Baton Matrix311332711
Baton Matrix – Olimp310332610
Baton mega Grzesiek518115428
Baton Miami Chocoszoki – Biedronka691,1112,2
Baton miętowy Frys43027115
Baton migdałowy Lusette55884936
Baton migdały w miodzie – Lidl538173341
Baton Milka & Oreo5505,65633
Baton Milky Way45647117
Baton Milky Way Ameo5127,46425
Baton Mimi o smaku czekoladowym4696,24728
Baton Mimi o smaku kokosowym4706,74728
Baton mocno orzechowy Peanut Butter – Wawel564114338
Baton Monte – Zott4325,84428
Baton Monte – Zott4525,84428
Baton musli3924,96212
Baton musli – Crownfield43586118
Baton musli – Lidl4277,26018
Baton musli – Lidl3634,7649,7
Baton musli banan – Biedronka4324,57214
Baton Musli Bar czekoladowy – Lidl4405,76417
Baton Musli Bar Raspberry3793,7756,3
Baton Musli Bar rodzynki i orzechy – Oshee465105522
Baton musli bar śliwka żurawina – Oshee4035,16911
Baton Musli bar XXL EMCO blueberries and raspberries3816697,7
Baton musli borówka4504,86818
Baton musli cappuccino4187,16912
Baton musli chocolate4538,76317
Baton Musli chocolate – Nestle3778,96710
Baton musli fit3584,2659,1
Baton musli forest fruit4203,87312
Baton musli jabłko rodzynki – Vitanella4295,86416
Baton musli kokos4204,16614
Baton musli o smaku Latte Macchiato4087,16912
Baton musli o smaku orzechowym3387,5608,6
Baton musli o smaku truskawkowym w polewie jogurtowej3504,96011
Baton musli orzech arachidowy i laskowy – Vitanella478115423
Baton musli orzechowy w polewie czekoladowej4097,96113
Baton musli pomarańczowy4023,5769,2
Baton Musli Przyjaciel – HiPP38156411
Baton musli w polewie czekoladowej – Sante4127,66014
Baton musli wiśnia i żurawina – Sante3846,2765,7
Baton musli wiśniowy – Nestle3775,7687,2
Baton musli z bananem i mleczną czekoladą3333,5619,8
Baton musli z jabłkami3052,9645,4
Baton musli z jagodami w polewie jogurtowej3903,87111
Baton musli z kawałkami pomarańczy w polewie jogurtowej4283,57513
Baton musli z maliną4296,96714
Baton musli z morelami2922,8615,4
Baton musli z orzechami – Lidl3958,26414
Baton musli z orzechami laskowymi i migdałami39586314
Baton musli z owocami i orzechami417115122
Baton musli z pomarańczą w połowie zanurzony w mlecznej czekoladzie3804,17110
Baton musli z suszonymi jabłkami4015,97111
Baton musli z truskawkami – Nestle3775,8677,2
Baton musli z żurawiną i polewą jogurtową37937110
Baton musli z żurawiną i pomarańczą – Vitella4124,37410
Baton musli żurawina – Biedronka3985,1748,8
Baton musli żurawina wiśnia z jogurtem3776,47012
Baton musli żurawina z owocami goji w polewie jogurtowej3936669,7
Baton Nesquik4187,26714
Baton nesquik maxi choco – Nestle4116,66412
Baton Nesquik z płatkami i mlekiem4237,16314
Baton Nussini – Milka56075335
Baton Nut & Almond – Sante473125124
Baton Nut Bar569213338
Baton Nutella Bready4988,36024
Baton nuts&honey – Ever Good37666512
Baton o smaku sernika cytrynowego39132449,8
Baton o smaku sernika z truskawką i limonką330292511
Baton oats@honey – Nature Valley45686417
Baton Oki! – E.Wedel5665,55734
Baton Oreo – Milka5505,65633
Baton orzechowy42486116
Baton orzechy/śliwka – Sante473125124
Baton Oshee Vitamin4032,86911
Baton owocowo czekoladowy27620404
Baton owocowy – Castus3202,5663
Baton owocowy z dodatkiem jabłek i malin – Vitanella650,4130,7
Baton owocowy z dodatkiem orzechów – Vitanella700,7122
Baton owocowy z truskawkami3302,5664,5
Baton owsiany – Dealz4568,16517
Baton Panna Cotta5034,86027
Baton Papita Karmel5374,85235
Baton Pawełek deserowy advocat4644,35921
Baton Pawełek deserowy amaretto4644,35921
Baton Pawełek mleczny śmietanka4794,26322
Baton Pawełek mleczny toffi4603,96818
Baton peanut butter pumpkin – Reese’s500115629
Baton Pierrot543114834
Baton Protein bar XL393304311
Baton Protein Bar żurawinowy z Goji i inuliną – Sante435184320
Baton proteinowy414255113
Baton proteinowy – Matrix323332611
Baton proteinowy czekoladowy388313913
Baton proteinowy Go ON! kakaowy z inuliną415254414
Baton proteinowy Sainsbury’s477223130
Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o samku waniliowym510273030
Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o smaku waniliowym510273030
Baton Quest Oreo317356,715
Baton Raw Energy Cocoa (daktyle 73%, ziarna kakaowe 18%, kakao 9%)37566611
Baton rum – Ritter Sport55455334
Baton ryżowy orzechowy4716,27019
Baton serowy3739,32924
Baton serwatkowy Molke Riegel Vanille1415,6154,2
Baton sezamowy – Lidl550173638
Baton Smart Food39132449,8
Baton Sneaky – Legal Cakes336231220
Baton Snickers48776324
Baton Snickers cruncher5179,85429
Baton Snickers Hazelnut4898,16024
Baton Snickers Ice cream3496,83221
Baton Snickers Max Caramel503105626
Baton Snickers snack size4848,76023
Baton Snikers Almond23033211
Baton szarlotkowy – Legal Cakes24715403
Baton śliwka i ziarna – Dobra Kaloria36785113
Baton twarogowy – Pilos3508,92922
Baton twarogowy Svalja356122523
Baton Twix5024,96424
Baton Twix White4985,16425
Baton Ultra Almond – Aptonia4569,26119
Baton Urwis jabłkowy – Zmiany Zmiany3546,86013
Baton Warszawski Cwaniak (banan, sezam)4499,84529
Baton WW2543,52914
Baton Wysoki Błonnik Musli z maliną – Good Food3834,4669,4
Baton z masy twarogowej w czekoladzie z makiem379152226
Baton z nadzieniem karmelowym – Milka4954,85926
Baton z orzechami nerkowca538134533
Baton z owocami goji – Legal Cakes30020504
Baton z twarożku w polewie o smaku waniliowym – Vilvi370152324
Baton z twarożku w polewie z suszonymi śliwkami – Vilvi360132423
Baton z żurawiną – Legal Cakes21510372,9
Baton zbożowy – Biedronka3985,1748,8
Baton zbożowy 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną Ba! – Bakalland476105623
Baton zbożowy Ba! 5 bakalii – Bakalland3843,5766,9
Baton zbożowy BA! 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną – Bakalland476105623
Baton zbożowy BA! śliwka – Bakalland3924,7738,4
Baton zbożowy Choco Cereal w polewie z czekolady mlecznej o smaku bananowym4505,96518
Baton zbożowy Choco Rocko41766713
Baton zbożowy Coco Rocko – Lidl41766713
Baton zbożowy Fitness Delice Choco hazelnut – Nestle3846,2707,1
Baton zbożowy Musli Riegel – Rossmann4467,16616
Baton zbożowy z orzechami476105623
Baton Zero Bar Truskawka-Banan – Biotech377451215
Baton żurawinowy367352811
Baton żurawinowy34746255
Batonik Duplo – Ferrero5486,55633
Batonik Ikar czekoladowy xxl – Wawel4863,66024
Batonik musli z migdałami – Vitanella537143137
Batonik Prince Polo5255,65829
Batonik Serek twarogowy pokryty mleczną polewą Varena – Lidl381152824
batonik twarogowy magija376132624
Batonik twarogowy Pokusa – Nickal337172718
Batonik w czekoladzie ciemnej Fondente Dark Noir – Loacker5207,25230
Batoniki Milky Way Crispy Rolls5127,46425
Batoniki owsiane z orzechami5336,25930
Belgijskie czekoladki w kształcie muszli5423,75434
belvita- ciastka orzechy+ miód4557,66915
Beza3893,2930,2
Beza Misie3454791
Bezglutenowe ciasteczka z mąki ryżowej2304,23210
Biała czekolada White Chocolate – Schogetten5515,55833
Bio ciasteczka orkiszowe naturalne Ani477117412
Biszkopciki Duo Crunch Strawberry & Live Yogurt – BelVita Breakfast44577014
Biszkopciki Fruhstuck – Belvita4557,66915
Biszkopciki paryskie z nadzieniem truskawkowym3865,26810
Biszkopt3295,2645
Biszkopt z galaretką i owocami2516,2388,5
Biszkopt z jabłkiem1512,8311,7
Biszkopt z owocami i galartką2516,2388,5
Biszkopt ze śmietaną, galaretką i truskawkami1082173,7
Biszkopty – Biedronka3978,4756,6
Biszkopty – Petitki3958,1747
Biszkopty – San3859,7735,9
Biszkopty – Starletki3769,6744,5
Biszkopty 180 g – La Nuvola3448713
Biszkopty bezcukrowe – Mamut36311694,4
Biszkopty Bonitki deserowe – Biedronka41196712
Biszkopty morelowo-śmietankowe z polewą – Dr Gerard4325,26417
Biszkopty wrocławskie (ciastka)3659,3695
Biszkopty wrocławskie bezcukrowe37611724,5
Biszkopty z galaretką3594706,5
Biszkopty z galaretką pomarańczową w czekoladzie – Dellovi3634716,8
Biszkopty z mlecznym kremem Mix Milk – Balconi4355,85322
Bita śmietana – Śnieżka 6%1453,8186,6
bita śmietana light (20% tłuszczu) – Linessa2202,51118
Bita śmietana light (20% tłuszczu) – Milbona2172,61218
Bita śmietana Śnieżka z mleka (w proszku)1543217
Blok czekoladowy (ciasto)490124330
Borseto z nadzieniem z owoców leśnych – 7 Days41065020
Brownie Dr Oetker4576,55425
Brownie marktkauf4715,34829
Budyń1002201
Budyń czekoladowy (przygotowany z 2% mlekiem)1053,2191,9
Budyń czekoladowy Albona – Aldi1143,6211,6
Budyń Czekoladowy Nesquik – Nestle933,1161,8
Budyń czekoladowy proszek (bez mleka i cukru)1023182
Budyń czekoladowy Słodka Chwila – Dr. Oetker801,9151,3
Budyń malinowy952,9171,7
Budyń Nesquik – Nestle873152
Budyń Nugat z czekoladą Słodka Chwila – Dr. Oetker3918,9736,9
Budyń o smaku czekoladowym Serduszko – Zott781,2160,8
Budyń o smaku śmietankowym703,29,91,9
Budyń o smaku śmietankowym z cukrem – Winiary843,1141,8
Budyń o smaku toffi – Dr. Oetker893151,8
Budyń o smaku waniliowym bez cukru – Winiary703,2101,9
Budyń Premium smak czekoladowy (proszek) – Delecta1063,7172,3
Budyń smak śmietankowy z białą czekoladą1043,3182
Budyń śmietankowy – Biedronka973171,7
Budyń śmietankowy w proszku963171,9
Budyń śmietankowy z mlekiem 2%872,8151,9
Budyń w proszku3690,3910,1
Budyń waniliowy – Bosak853141,8
Budyń waniliowy (przygotowany z 2% mlekiem)1012,9191,7
Budyń waniliowy Słodka Chwila – Dr. Oetker872,8151,9
Budyń waniliowy z cukrem – Dr. Oetker913161,8
Budyń waniliowy z naturalną wanilią – Delecta1063,3192
Bułka Croissant 7 days Borseto z nadzieniem z owoców leśnych41065020
Bułka cynamonowa40375318
Bułka słodka z truskawkami3085,15110
Cacao and flax451203532
Całusek930,7172,2
Całusek Netto3702,8708,8
Cantuccini450106616
Cantuccini – Lidl450106616
Cantuccini (ciastka)4279,86314
Chałwa470136022
Chałwa czekoladowa542144533
Chałwa sezamowa519144829
Chałwa sezamowa grecka z czekoladą gorzką ERIDANOUS (Lidl)574164237
Chałwa sezamowa waniliowa biedronka5519,45830
Chałwa sezamowa waniliowo-kakaowa E.WEDEL508124730
Chałwa z netto548145233
Chałwa ze stewią430144833
Chipita 7 Days Croissants z czekoladą45074426
Chipsy Appetite o smaku sera z cebulą – Lay’s5186,45330
Chipsy bananowe5192,35834
Chipsy bezglutenowe5044,36725
Chipsy błonnikowe o smaku pizzy – Sonko3958,76113
Chipsy błonnikowe warzywa4148,76113
Chipsy błonnikowe włoskie4128,56212
Chipsy Burger – Star Chips52065430
Chipsy Cassava – Cofresh4272839
Chipsy Cebulka z ogródka – Wiejskie Ziemniaczki53374835
Chipsy cebulowe5175,95430
Chipsy Chipsletten – Lorenz5154,35829
Chipsy Chipsletten Południowa Papryka – Lorenz5045,55728
Chipsy Chipsletten Zielona Cebulka ze szczypiorkiem – Lorenz5045,55728
Chipsy Crunchips Papryka – Lorenz5545,64837
Chipsy Crunchips Solony X-Cut – Lorenz53374834
Chipsy CrunChips Sticks papryka – Lorenz49955627
Chipsy Crunchips Tugeza ser-czosnek – Lorenz52285031
Chipsy Crunchips X-cut chilli limonka – Lorenz5244,75335
Chipsy Crunchips X-cut ossstra papryka – Lorenz5336,64835
Chipsy Crunchips X-cut ser chilli – Lorenz53574835
Chipsy Crunchips z żaru – Lorenz5476,44736
Chipsy Domowo Krojone Borowiki – Wiejskie Ziemniaczki5446,74636
Chipsy finest kozi ser i papryka chilli – Tesco51955929
Chipsy fromage – Lay’s51065330
Chipsy Fromage – Lay’s5216,25231
Chipsy grubo ciachane paprykowe – Star Chips52065730
Chipsy grubo krojone wasabi – Lay’s52065331
Chipsy grubo krojone wasabi – Lay’s52065331
Chipsy jabłkowe3821,1930,5
Chipsy Kabanostrrre – Lay’s5176,35230
Chipsy Kiełbaska z Cebulką – Lay’s5176,45230
Chipsy lightly salted5137,35329
Chipsy Masło z solą – Wiejskie Ziemniaczki5336,64835
Chipsy mniej 70% tłuszczu4155,6749,6
Chipsy o smaku bekonu – Top5166,15330
Chipsy o smaku pikantnej papryki – Lay’s5186,25332
Chipsy o smaku pizzy – Cheetos4866,56422
Chipsy o smaku sera i cebuli – Top5406,24835
Chipsy o smaku słonecznych pomidorków – Top4954,26027
Chipsy o smaku spaghetti Carbonara – Top5205,95231
Chipsy o smaku ziół włoskich – Top5305,74835
Chipsy Panczo serowe – Biedronka49166323
Chipsy Papryka – Lay’s5246,15132
Chipsy paprykowe57065040
Chipsy paprykowe karbowane – Lidl51165429
Chipsy Pop Cool Chips Popcorn papryka – Sonko4049,2786,2
Chipsy Pringles52945033
Chipsy Prosto z pieca grillowana papryka – Lay’s4155,5749,5
Chipsy Prosto z pieca słodkie curry – Lay’s4155,5759,5
Chipsy Prosto z pieca solone – Lay’s41567310
Chipsy Prosto z pieca zielona cebulka z serem – Lay’s4166749,7
Chipsy Pyszne z Grecji – tzatziki – Lay’s52065330
Chipsy Pyszne z Polski – zrazy – Lay’s52065330
Chipsy Quesadilla – Lay’s5186,25331
Chipsy ser domowy smażony – Wiejskie Ziemniaczki53675034
Chipsy ser z ziołami 145g – Lay’s5196,25430
Chipsy Serowe – Cheetos4805,56123
Chipsy soczewicowe pomidor i bazylia4669,36620
Chipsy Solone – Top5425,44736
Chipsy sos salsa – Lay’s5206,25331
Chipsy Spirals ser i ketchup – Cheetos5095,46027
Chipsy Stix Ketchup – Lay’s5155,85330
Chipsy Stix solone – Lay’s5265,95232
Chipsy Strong – Lay’s5146,45230
Chipsy Strong grubo krojone Ostre Chilli – Lay’s5146,45230
Chipsy Tasty Mocne o smaku Hot Chilli – Top5425,64935
Chipsy Tasty mocne o smaku hot wasabi – Top52165231
Chipsy Tasty o smaku Barbecue – Top5425,55335
Chipsy Tasty o smaku grillowanych warzyw – Top5595,75335
Chipsy Tasty o smaku pieczonych żeberek – Top5235,95231
Chipsy Tasty o smaku sera i szynki – Top5425,74935
Chipsy Tasty o smaku zielonej cebulki – Top5585,85335
Chipsy tortilla4897,86623
Chipsy Tortilla chili48366323
Chipsy tortilla serowe5148,26226
Chipsy truskawkowe3497,8594,2
Chipsy Twist śmietana z cebulą – Top54154835
Chipsy wielozbożowe słoneczna papryka – Sunbites4816,96222
Chipsy wielozbożowe wiosenna cebulka – Sunbites48076222
Chipsy włoska pizza pepperoni – Lay’s52075330
Chipsy X-cut kebab z cebulką – Lorenz5335,54935
Chipsy zielona cebulka – Lay’s5166,25232
Chipsy ziemniaczane (solone)5426,65136
Chipsy ziemniaczane (z obniżoną zawartością tłuszczu)4717,16721
Chipsy ziemniaczane o smaku papryki – Lay’s5176,25230
Chipsy ziemniaczane o smaku serowym4968,55827
Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki5318,15234
Chipsy ziemniaczane pieczone4184,87611
Chleb (ciasto) bananowy3264,35511
Chleb bananowy32645511
Chleb bananowy Banana bread3264,35511
Chleb bezglutenowy ciemny – Balviten2224423
Chleb cynamonowy z rodzynkami2877606
Chocapic – Płatki śniadaniowe w formie batonika – Nestle4077,66114
Chrupiąca pszenica Durum Puffinki – Biedronka3869,6801,8
Chrupki3577801
Chrupki – Bingo473136119
Chrupki – Cheetos4926,56124
Chrupki bekonowe53185033
Chrupki chlebowe – Kubeti44086715
Chrupki curly500135624
Chrupki curly – Lorenz500135624
Chrupki czekoladowe54066628
Chrupki czosnkowo-ziołowe31110612,4
Chrupki Flipsy3577801
Chrupki kręcone – Sante3648762
Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym – Cheetos4936,26324
Chrupki kukurydziane orzechowe – Na Maxa506144927
Chrupki kukurydziane pałeczki – Tygryski3738,2801,8
Chrupki Maczugi keczupowe – Mr. Snaki49266224
Chrupki Monster Munch – Lorenz5184,25331
Chrupki orzechowe – Bingo473136119
Chrupki plecionka kukurydziana3938881
Chrupki serowe – Na Maxa4346,76516
Chrupkie paluchy pszenne – Biedronka439116813
Ciasteczka 5 zbóż RicoRanki – Lidl4428,37113
Ciasteczka All One366115510
Ciasteczka AMARETTINI4106,4845,2
Ciasteczka big cookie delicpol46676320
Ciasteczka Bio Ani niskokaloryczne waniliowe3006,9680,5
Ciasteczka BIO fajne kukurydziane3297,2711,4
Ciasteczka BIO fajne orkiszowe36212713,6
Ciasteczka błonnikowe owsiane z jabłkiem32410772
Ciasteczka brzoskwiniowe45757017
Ciasteczka cantucci almond – Italiamo459126814
Ciasteczka cappuccino thins ANNAS4735,37019
Ciasteczka czekoladowe3036,9680,5
Ciasteczka deserowe – korzenne w czekoladzie – Fine Life5007,16025
Ciasteczka deserowe babeczki5498,55334
Ciasteczka francuskie z łososiem i szpinakiem2726,32217
Ciasteczka Fun Cookies orkiszowe42868110
Ciasteczka jęczmienne kokosowe4916,15128
Ciasteczka jęczmienne o smaku korzennym4427,46517
Ciasteczka jęczmienne z siemieniem lnianym (Sante)4528,56019
Ciasteczka kokosowe52176127
Ciasteczka korzenne46456919
Ciasteczka korzenne Favorina – Lidl48367020
Ciasteczka kruche42956522
Ciasteczka kruche cytrynowe5215,96128
Ciasteczka kruche z marmoladą4445,16617
Ciasteczka kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
Ciasteczka Łakotki deserowe z cukrem5057,46921
ciasteczka łakotki owsiane46586021
Ciasteczka Mafijne – 1 ciastko 18g5117,96425
Ciasteczka makaroniki kokosowe bezglutenowe – Tkmaxx489105624
Ciasteczka maślane5514,96231
Ciasteczka maślane cukiernia róża5435,86031
Ciasteczka maślane duńskie47156521
ciasteczka mill39685714
Ciasteczka mini betini4357,8799,4
Ciasteczka Monte (Cookies)20931913
Ciasteczka musli4468,25919
Ciasteczka orkiszowe Babci Ani33515680,4
Ciasteczka orkiszowe Babci Ani waniliowe446107413
Ciasteczka orkiszowe czekoladowe33515680,5
Ciasteczka orkiszowe naturalne33515680,5
Ciasteczka orkiszowe z sezamem48566920
Ciasteczka otrębusie448114424
Ciasteczka owsiane z zurawina; bez przenicy (Sante)4769,66120
Ciasteczka owsiane (Ania)40310777,1
Ciasteczka owsiane BIO4947,76024
Ciasteczka owsiane Bio bez cukru – Symbio4617,16021
Ciasteczka owsiane BIO bezcukrowe3207,1750,5
Ciasteczka owsiane fit2215327
Ciasteczka owsiane jabłkowe3965,46715
Ciasteczka owsiane kakaowe (Sante)472105621
Ciasteczka owsiane kakaowe bez dodatku pszenicy469105721
Ciasteczka owsiane kokosowe5007,65327
Ciasteczka Owsiane Kokosowe z Czekoladą (Sante)5027,64929
Ciasteczka owsiane naturalne (Ania)40310777,1
Ciasteczka Owsiane Naturalne (Sante)471105920
Ciasteczka owsiane Tago4664,25925
Ciasteczka owsiane z cynamonem3207,1750,5
Ciasteczka owsiane z czekoladą53256229
Ciasteczka owsiane z goją3357,1740
Ciasteczka owsiane z nadzieniem jabłkowym4794,56522
Ciasteczka owsiane z orzechami5336,25930
Ciasteczka owsiane z sezamem48566920
Ciasteczka owsiane z żurawiną4708,86219
Ciasteczka Owsiane z żurawiną (Sante)4729,66120
Ciasteczka owsiano-gryczane24511356
Ciasteczka piernik w glazurze – Piernikowy smakołyk ciastka – Tago3836757
Ciasteczka Rico Ranki – z orzechami4428,37113
Ciasteczka ryżowe BIO Ania Fun cookies4493,88113
ciasteczka sezamowe507105526
Ciasteczka w czekoladzie deserowej – Rido48086421
Ciasteczka w mlecznej czekoladzie – O kulki4766,86819
Ciasteczka z fasoli22662412
Ciasteczka z kawałkami czekolady (Pieguski)4955,46225
Ciasteczka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50566027
Ciasteczka z pudełeczka z marmoladą40546713
Ciasteczka zbożone (Kupiec)4928,85823
Ciasteczka zbożowe (Carrefour)4467,66616
Ciasteczka zbożowe kakaowe – Kupiec4429,36018
ciasteczka zbożowe malina z żurawiną4609,16118
Ciasteczka zbożowe naturalne (Kupiec)4619,16118
Ciasteczka zwierzaki4466,27513
Ciasteczko go truskawka4105,17410
Ciasteczko kruche Maltikeks z mleczną czekoladą4766,86819
Ciastka4407,66517
Ciastka Admirałki zabajone5304,95931
Ciastka Alusie z polewą kakaową i wiórkami kokosowymi (dr Gerard)5437,36129
Ciastka amarantuski orzechowe Dobra Kaloria413136410
Ciastka Amaretti Italiamo – Lidl43467810
Ciastka amerykanki57666333
ciastka bez glutenu serowe498154426
Ciastka Biscuits48266422
Ciastka breakfast biscuits – Tesco4658,16817
Ciastka breakfast biscuits cereals&cocoa – Tesco46486817
Ciastka Briolino3688,14716
Ciastka carlo creme – Tastimo5207,25729
Ciastka cookies – Milka4955,86225
Ciastka Cookies chocolate chip – Netto5064,95927
Ciastka Cookies Cioko Latte – Dolciara Falcone4676,86619
Ciastka Cookies Sensations Choco inside – Milka5104,26327
Ciastka Domowe kruche w czekoladzie47366321
Ciastka dr Gerard witAM musli jabłko4556,67415
Ciastka fibre biscutis44366817
Ciastka FIBROKI4928,55624
Ciastka Florentynki561125034
Ciastka francuskie z ANANASEM21432412
Ciastka francuskie z cukrem50876026
ciastka francuskie z cynamonem4926,86522
Ciastka francuskie z nadzieniem brzoskwiniowym3035,73615
Ciastka francuskie z nadzieniem truskawkowym3113,64015
Ciastka Grunchy orkiszowe z pełnego ziarna – Ania4038,16712
Ciastka Hafer Cookie1211,6175,3
Ciastka herbatniki holenderskie półsłodkie – San Łakotki4808,16620
Ciastka herbatniki z owocami leśnymi3786668,7
Ciastka Hit5036,26225
Ciastka HIT caramel & brownie BAHLSEN (herbatniki-markizy kakaowe o smaku karmelowym)4995,56325
Ciastka Hobnob4707,36120
ciastka kakaowe belvita4407,86615
CIASTKA kARDYNAŁKI53365830
Ciastka Kokosanki4033,67213
Ciastka Kokosanki – Tastino48755625
Ciastka Kokosowe Iwony200,12,70,9
Ciastka korzenne4396,27512
Ciastka korzenne – Spekulatius47767019
Ciastka Kremisie – dr Gerard50686424
Ciastka kruche – Boniti5355,46130
Ciastka Kruszynki z kawałkami czekolady4956,76124
Ciastka Kruszynki z rodzynkami4905,96324
Ciastka Lu Go 4 zboża i mleko4458,76915
Ciastka Lu Go czekoladowe4407,66517
Ciastka LU Go Musli z owocami4508,26418
Ciastka Lu Go nadziewane kremem czekoladowo-orzechowym4657,76618
Ciastka LU Go wielozbożowe44586716
Ciastka Lu Go! z jogurtem naturalnym4707,76718
Ciastka Lu Go! z jogurtem truskawkowym4657,86618
Ciastka Łakotki o smaku kakaowym4907,66621
Ciastka maltanki5007,26224
Ciastka markizy z orzechami laskowymi z nadzieniem o smaku waniliowym – Mariso4995,45927
ciastka marmeladen4893,76922
Ciastka Marmortaler ener BIO4906,56024
Ciastka Marmortaler Rossman4906,56024
Ciastka maślane z jabłkiem (Cukiernia Róża)46267415
Ciastka Migdałowe Iwony130,40,11,1
ciastka milka choc & choc4705,76123
ciastka mini betini4357,8799,4
Ciastka Molinetti – Mulino Bianco4657,56219
ciastka Musli4709,16220
Ciastka Musli żurawiną – Alpino470193328
Ciastka na dobry dzień Witamin śliwka4596,97316
Ciastka Oreo4804,87020
Ciastka orkiszowo-owsiane z amarantusem Vitanella4807,65923
Ciastka otrębusie z orzechami – Kubara484124724
Ciastka Owoce Leśne – Belvita, Śniadanie4507,56816
Ciastka owsiane4657,56021
Ciastka owsiane bezglutenowe283192612
ciastka owsiane Bonitki5336,25930
Ciastka owsiane orzechowe Carrefour4719,66319
ciastka owsiane sante50184929
ciastka Peipakoa NH449244617
Ciastka Pepperkaker Bjørken45057912
ciastka sante owsiane476106120
ciastka sante z MPC468105621
Ciastka Shortbread truskawkowe5025,26026
ciastka słoneczniki4445,16617
Ciastka Specjały mistrza Felicjana – Oskroba45142,7
ciastka sultanki3806746
Ciastka śniadaniowe1675246
Ciastka Tastino Sasanki – Lidl48566820
Ciastka Tiramisu Deluxe – Lidl2973,73514
Ciastka u cioci5455,75533
Ciastka Vitalki4758,85822
Ciastka Vitanella48085923
ciastka w czekoladzie4184,36415
Ciastka XL Cookies – Milka5051,96027
Ciastka z czekoladą48865828
Ciastka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50466027
ciastka z makiem4616,76320
Ciastka z maszynki4434,26220
Ciastka z Miodem i Orzechami – Belvita4557,66915
Ciastka z orzechami arachidowymi5401,36130
ciastka z pestkami moreli4106,4845,2
Ciastka z ziarnami słonecznika i sezamu Felicjana561125034
Ciastka zbożowe – Aldi4667,47317
Ciastka zbożowe – Bonitkif4897,36422
Ciastka zbożowe 5 grain – Natura4417,16217
Ciastka zbożowe kakaowe – Belvita4407,56715
Ciastka zbożowe musli z owocami – Belvita4457,46715
ciastka zbożowe z jabłkami (biedronka)4647,96219
Ciastka zbożowe żurawinowe – Sante4719,66120
Ciastko 5 zbóż Rico Ranki – Lidl44287113
Ciastko amerykanka29964610
Ciastko Belgian Chocolate Browni43955223
Ciastko belVita4567,86917
Ciastko Biskwit z bitą śmietaną i owocami1072173,7
Ciastko Brownie4054,66517
Ciastko Cezerye1381,6282,9
Ciastko Chocolate Brownie Sundae2173,71814
Ciastko doro a’la tiramisu46264628
Ciastko francuskie lidl39354422
Ciastko francuskie z czekoladą3563,74821
Ciastko francuskie z dżemem40987410
Ciastko francuskie z jabłkiem3935,24322
Ciastko francuskie z kokosem – Lidl3735,53623
Ciastko francuskie z wiśnią4315,15123
Ciastko herbatnik5036,26225
Ciastko holenderskie44162
Ciastko Jaffa Cake3753689
Ciastko kardynałki zabajone800,99,24,5
ciastko karmelowe4573,96620
Ciastko Kinder Country5618,65534
Ciastko korzenne4654,87815
Ciastko Kremówka moja3123,63119
Ciastko kremówka waniliowa1704256
Ciastko kruche z marmoladą4445,16617
Ciastko kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
Ciastko Kurabiye4865,46921
Ciastko Magdalenka3953,86115
Ciastko makadamia – Subway4745,36123
Ciastko maślane5045,26726
ciastko maślane lidl5514,96231
Ciastko na śniadanie zboża+mleko – Belvita4407,96715
Ciastko Napoleonka – Biedronka2342,23111
ciastko od teściowej46075223
Ciastko Oreo48056920
Ciastko orkiszowe47586223
Ciastko owsiane4506,26918
Ciastko owsiane (domowego wypieku)4476,86618
ciastko owsiane mceneedy z żurawiną45066418
Ciastko owsiane z rodzynkami (domowego wypieku)4356,56816
Ciastko piernikowe3836698
Ciastko Ptysiowa słomka487135822
ciastko pyszałki49866324
ciastko roladka cukiernia Róża Biedronka4673,25626
Ciastko Tiramisu34573421
Ciastko Triple Schoko Cookie – McDonald’s45355624
Ciastko Wuzetka – Delecta2495389
Ciastko WZ3535,53620
ciastko z kremem5377,15732
Ciastko z masła orzechowego4839,54729
ciastko z rodzynkami3996,6728,8
Ciastko zbożowe BelVita44586714
Ciastko zbożowe z czekoladą4398,26714
Ciasto2337433
Ciasto z dyni2704,63314
Ciasto (pozostałe)3875,34122
Ciasto 3 bit3015,23416
Ciasto 3 czekolady400273814
Ciasto Ambasador2973,42520
Ciasto Bajaderka3434,94715
Ciasto Baklava4286,73829
Ciasto bananowe2534,83911
Ciasto bananowo budyniowe2322,6415,4
Ciasto biszkoptowe marmurkowe3596,74816
Ciasto biszkoptowe z galaretką i owocami2525,2388,5
Ciasto biszkoptowe z owocami1306,3174,5
Ciasto biszkoptowe Zebra35553521
Ciasto Bounty z kaszy jaglanej4588,23135
Ciasto Brownie4587,44031
Ciasto Brownie jaglane21210239
Ciasto Brownie Wegan4587,44031
Ciasto Brownie z fasoli i banana1286,6192,8
Ciasto budyniowe2323415
Ciasto buraczane1404166
Ciasto Comber3293,63916
Ciasto cytrynowe – Lidl4753,94431
Ciasto Czarny Las1905,4297,5
Ciasto czekoladowe – bez mąki, cukru, tłuszczy1857238
Ciasto czekoladowe bez glutenu40244623
Ciasto czekoladowe Dukana120155,24,5
Ciasto czekoladowe otrębowe4657,56021
Ciasto Dark Choc, Coconut & Oat Slices4127,25617
Ciasto dietetyczne1458,5175,1
Ciasto dietetyczne białkowe1019112
Ciasto dietetyczne z lodami872,8132,6
Ciasto drożdżowe2917,7488
Ciasto drożdżowe Duża Blacha – Delecta33684812
Ciasto drożdżowe z kruszonką3758,95613
Ciasto drożdżowe z owocami2004364
Ciasto drożdżowe z rabarbarem2643,53213
Ciasto dyniowe2433,93510
Ciasto Fale Dunaju3104,82919
Ciasto Fantazja2454,42614
Ciasto francuskie4185,73629
Ciasto francuskie Frosta mrożone39253426
Ciasto francuskie light3135,23814
Ciasto francuskie mrożone3954,52929
Ciasto francuskie z budyniem36353622
Ciasto francuskie z LIDLA3725,73523
Ciasto francuskie z serem4158,14224
Ciasto jabłkowe (szarlotka)2652,43713
Ciasto jabłkowo-kokosowe19791212
Ciasto jaglane1205254
Ciasto jagodowe2452,73412
Ciasto Jeżyk20432510
Ciasto jogurtowe3775,25316
Ciasto jogurtowe z owocami2163,32412
Ciasto kokosowe2923,72619
Ciasto Kopiec Kreta2753,62817
Ciasto kremówka22552910
Ciasto Krówka2844,53614
Ciasto kruche z rabarbarem1963259,6
Ciasto Kunafa3556,14617
Ciasto leśne runo ze szpinakiem2943,82321
Ciasto Leśny mech3154,22821
Ciasto Makowiec4076,35021
Ciasto marcepanowe3735,25714
Ciasto marchewkowe2684,82815
Ciasto marchewkowe (Carrot Cake) – Hema33544614
Ciasto marmurkowe – Tesco4475,74328
Ciasto marmurkowe Graciella – Biedronka4374,95323
Ciasto migdałowe Almond cake – Ikea300102621
Ciasto migdałowe, Dodo’s recipe2105,3386,2
Ciasto Mince Pie3723,75515
Ciasto murzynek z fasoli2169239
Ciasto Murzynek z owocami21532313
Ciasto od mamy2705,5495,5
Ciasto otrębowe20711206,7
Ciasto Pani Walewska3274,63718
Ciasto Pekanowe (Pecan tart)4934,95329
Ciasto Piegusek340114615
Ciasto Pijak3105,42720
Ciasto pleśniak3635,25415
Ciasto Ptasie mleczko2247356,5
Ciasto Rolada kakaowa4323,65623
Ciasto serowe z truskawkami2704,13513
Ciasto śliwkowe2433,72813
Ciasto śliwkowe z kruszonką313154016
Ciasto Tartaletka z owocami2973,54511
Ciasto Tiramisu3875,34122
Ciasto Toffi28053015
Ciasto Tofurnik1767,9217,8
Ciasto tortowe z wiśniami24653410
Ciasto W-Z – Biedronka30753118
Ciasto Wiewiórka2955,43316
Ciasto WZ3535,53620
Ciasto XL Brownie – Bahlsen4715,34829
Ciasto z bitą smietaną i galaretką1082164
Ciasto z buraka1206,3153,4
Ciasto z dynią2866,43912
Ciasto z fasoli1658187
Ciasto z galaretką marchewkową1472,4228,7
Ciasto z jabłkami2354416
Ciasto z jabłkami (ucierane)24832913
Ciasto z jagodami i kruszonką3134,54016
Ciasto z kremem3042,63419
Ciasto z makiem34874416
Ciasto z owocami28562916
Ciasto z owocami (jabłka)28562916
Ciasto z owocami (truskawki)27662716
Ciasto z pianką brzoskwiniową662131
Ciasto z rabarbarem1943268,5
Ciasto z truskawkami (ucierane)23842713
Ciasto ze śmietaną34654018
Ciepłe lody3293,2618,4
Ciepłe lody w polewie kakaowej bez cukru2543,45711
Ciepłe lody w polewie o smaku jogurtowo-truskawkowym2932,64711
Creme Brulee3204,51427
Creme brulee deluxe2294,62313
Creme Brulle – Lidl2214,32213
Croissant40594621
Croissant 7 days45074128
Croissant z nadzieniem kakaowym (7 days)45274228
Crunchips ser-cebula – Lorenz5105,75429
Cukier Muscovado3700930
Cukier waniliowy3940980
Cukierek Adwokat – Wawel4853,66023
Cukierek Bim Bom Roshen3790940
Cukierek czekoladowy Coffee Amo – Pszczółka4192,17811
Cukierek Ginger Candy3790892,5
Cukierek kawowy Kopiko43608813
Cukierek kokos – Mieszko4393,47614
Cukierek Lambada4002779,6
Cukierek Malaga – Wawel47546521
Cukierek Michałek518114931
Cukierek Michałek (biały)5388,75034
Cukierek mini3940960
Cukierek Nimm 23760940,1
Cukierek śliwka w czekoladzie4420,66718
Cukierek Tiki Taki – Wawel5658,55036
Cukierek Tiramisu – Wawel6557,86539
Cukierek trufla z rumem – Mieszko4473,27515
Cukierek Twix4864,86623
Cukierek wiśnia w alkoholu4482,95220
Cukierek wiśnia w czekoladzie4512,96918
Cukierki3502,6802,3
Cukierki Bros mini – Nestle5548,35234
Cukierki chałwowe – Netto51285926
Cukierki Daim5453,16132
Cukierki do żucia Mentos Shootz3920873,7
Cukierki Dumle4753,46621
Cukierki eukaliptusowe3920980
Cukierki fasolki Jelly Beans3761930
Cukierki Fresh & Fruity – Wawel3650900
Cukierki Groszki – Biedronka761113
Cukierki Halls3900970
Cukierki Halls Lime3800940
Cukierki Hibbi5273,45931
Cukierki Iryski waniliowe – Biedronka42727513
Cukierki Irysy3970923,3
Cukierki karmelowe3824,6778,1
Cukierki Kinder Schoko-Bons5768,35337
Cukierki Krówki3984,27610
Cukierki Kukułki4001,7805,9
Cukierki kulki rumowe Rum-Kokos – Casali4904,96123
Cukierki Lodowe6012,65043
Cukierki Michałki Hanka781,67,34,6
Cukierki Mumsy4532,76421
Cukierki orbit bez cukru2410970,9
Cukierki orzechowe z orzeszkami w czekoladzie Magnackie – First Nice5458,95532
Cukierki owocowe3502,6802,3
Cukierki pastylki miętowe bez cukru Winterfresh3980971,2
Cukierki Rum-Kokos4904,96023
Cukierki Toffees – Milka4404,26518
Cukierki Toffees – Milka44018654,2
Cukierki Torciki truflowo-pistacjowe – Goplana4474,96716
Cukierki Wherther’s Original Creamy Filling4060,7828,5
Cukierki z alkoholem41935618
Cukierki ziołowe Melisa – Verbena3890940
Cukierki Zozole Musss3910,6970,4
Czekolada5357,75930
Czekolada ryżowa5085,96026
Czekolada – Kinder56695335
Czekolada – Orion50955828
Czekolada – Schogetten5595,25535
Czekolada (Serduszka z czekolady deserowej i białej) – Dr. Oetker5277,93141
Czekolada 50%49555128
Czekolada 60% Kakao z pistacjami – Coop581113642
Czekolada 70% z pistacjami – Lindt5718,13941
Czekolada 78% kakao – Das Exquisite527112240
Czekolada 81% – Arriba550102343
Czekolada Alpen Milch – Ritter Sport5478,15532
Czekolada Alpine Milk – Milka5306,45930
Czekolada Bajeczny – E. Wedel5435,25432
Czekolada bez cukru dark – Moris45964832
Czekolada biała5395,95932
Czekolada biała – Alpen Gold5354,76330
Czekolada biała – Das Exquisite5394,76330
Czekolada biała – E. Wedel5646,15636
Czekolada biała – Milka5404,76330
Czekolada biała – Tesco5555,55933
Czekolada biała kawowa5546,25335
Czekolada biała pszenno-ryżowa52466029
Czekolada biała z całymi orzechami Nussbeisser – Alpen Gold5707,25137
Czekolada biała z ciasteczkami5173,46228
Czekolada Bubbly – Milka5356,45830
Czekolada Bubbly white – Milka5355,76130
Czekolada Cappuccio – Schogetten57345338
Czekolada Caramel – Milka49555926
Czekolada Chili – Lindt5386,15033
Czekolada Choco & Biscuit – Milka56065434
Czekolada Choco Jelly – Milka5105,66326
Czekolada Chocolat noir 72% BIO – Ambiente57183143
Czekolada chrupki pasek – Ritter Sport5325,95930
Czekolada Cocoacara – Terravita5709,83242
Czekolada Collage – Milka5555,75335
Czekolada Creatoon Orange – Lindt5366,44933
Czekolada Crispy Joghurt – Milka5555,45733
Czekolada czarna – Irma4996,74630
Czekolada Daim – Milka5255,45930
Czekolada Dark Chocolate – Toblerone53565032
Czekolada deserowa5987,84643
Czekolada deserowa – E. Wedel50165228
Czekolada deserowa 60% kakao z ryżem preparowanym i kawałkami maliny4747,44726
Czekolada deserowa 72% w 4 małych kawałkach5687,73442
Czekolada deserowa belgijska Magnetic – Biedronka5415,45035
Czekolada deserowa jagoda – Wawel5154,15430
Czekolada do picia (kakao) – Decomorreno3886,4736,7
czekolada do picia z bita śmietaną1263,1185
Czekolada Extra Gorzka (65% kakao) – Alpen Gold5607,13840
Czekolada Finest Dark Chocolate 74% – Bellarom549102443
Czekolada gęsta do picia943,9114
Czekolada gorzka (60-69% zawartości kakao)5796,15238
Czekolada gorzka – Alpen Gold53055232
Czekolada gorzka – Choco Bella4847,54827
Czekolada gorzka – E. Wedel5028,43932
Czekolada gorzka – Lewiatan5054,65130
Czekolada gorzka – Lidl5374,55332
Czekolada gorzka – Piotr i Paweł5258,54134
Czekolada gorzka – Terravita50393932
Czekolada gorzka – Wawel49763439
Czekolada gorzka (70- 85% zawartości kakao)5987,84643
Czekolada gorzka 70% – Moser Roth1421,98,411
Czekolada gorzka 70% – Wawel544302439
Czekolada gorzka 70% Delica Dore – Millano5166,83238
Czekolada gorzka 70% Luximo – Biedronka5198,33439
Czekolada gorzka 70% malinowa – Ekwador5517,43640
Czekolada gorzka 70% Orange – Wawel5157,53735
Czekolada gorzka 70% z malinami5103,85530
Czekolada gorzka 70% ze skórką pomarańczy – Wawel4967,53735
Czekolada gorzka 75% – Moser Roth5999,32050
Czekolada gorzka 75% kakao z ksylitolem – Xucker55982848
Czekolada gorzka 81% J.D.Gross553102443
Czekolada gorzka 85% – Lindt530111946
Czekolada gorzka 85% – Moser Roth5999,32050
Czekolada gorzka bez cukru49783439
Czekolada gorzka crunchy – Terravita51245828
Czekolada gorzka Dark (70% kakao) – Luxima5198,33439
Czekolada gorzka dark – Alpinella5024,45827
Czekolada gorzka ekstra 90% – Wawel558151744
Czekolada gorzka Excellence 90% – Lindt592101455
Czekolada gorzka Excellence Dark (70% kakao) – Lindt5689,53441
Czekolada gorzka kokosowa – E. Wedel53265232
Czekolada gorzka o smaku Creme Brulee – E. Wedel4955,25129
Czekolada gorzka o smaku Tiramisu – E. Wedel5235,65430
Czekolada gorzka wiśniowa – E. Wedel4844,75626
Czekolada gorzka z nadzieniem wiśniowym – Alpen Gold51045928
Czekolada gorzka z żurawiną – Moser Roth5123,85828
Czekolada jagodowa deserowa nadziewana – Wawel50655728
Czekolada jogurtowo-truskawkowa – Schogetten5646,55336
Czekolada kakaowa – Terravita5234,65829
Czekolada kakaowa 99% – Lindt53013849
Czekolada karmelowa46036919
Czekolada Kasztanki – Wawel5355,16329
Czekolada Kasztanki – Wawel52655731
Czekolada kawowa – Choceur5598,25135
Czekolada kawowa – Luxima5655,45535
Czekolada kokosowa – Wawel57164938
Czekolada krówkowa do picia – Cadbury380164913
Czekolada Lu – Milka5156,36326
Czekolada luksusowa – E. Wedel57994838
Czekolada łaciata – Milka5306,16030
Czekolada Malaga – Wawel48435825
Czekolada Marzipan – Ritter Sport48465327
Czekolada Maxi – Kinder5668,75435
Czekolada mięta Krokant – Lidl51855929
Czekolada Milk Almond – Lindt5937,95039
Czekolada mleczna53585930
Czekolada mleczna – Alpen Gold53565732
Czekolada mleczna – Bellarom5686,25337
Czekolada mleczna – Cosmo54856030
Czekolada mleczna – E. Wedel52665830
Czekolada mleczna – Goplana53085630
Czekolada mleczna – Milka5306,35929
Czekolada mleczna – Wawel5516,45335
Czekolada mleczna bez cukru4966,75335
Czekolada mleczna bez dodatku cukru – Magnetic4977,62536
Czekolada mleczna Creation – Lindt707515631
Czekolada mleczna Magnetic – Biedronka5417,55631
Czekolada mleczna o smaku Panna Cotta – E. Wedel50555729
Czekolada mleczna wiśniowa – First Nice5104,45729
Czekolada mleczna z bakaliami – Duet53265532
Czekolada mleczna z bakaliami – E. Wedel50285627
Czekolada mleczna z całymi orzechami – Secretto5546,65434
Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi58294540
Czekolada mleczna z całymi orzechami Nussbeisser – Alpen Gold5557,84936
Czekolada mleczna z chrupkami zbożowymi5146,86226
Czekolada mleczna z migdałami – Bellarom5959,74342
Czekolada mleczna z migdałami Magnetic – Biedronka5849,24241
Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i ciasteczkami kakaowymi – E. Wedel5174,75332
Czekolada mleczna z nadzieniem kawowym – Trapa54945933
Czekolada mleczna z nadzieniem likierowo – truflowym5055,35926
Czekolada mleczna z nadzieniem truskawkowym – E. Wedel49956126
Czekolada mleczna z orzechami – E. Wedel57994838
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi – Ritter Sport57384738
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi – Terravita5466,55035
Czekolada mleczna z rodzynkami w rumie i całymi orzechami laskowymi – Luxima5345,55233
Czekolada mleczna z ryżem preparowanym Alpini Young – Biedronka5107,66026
Czekolada nadziewana4493,96918
Czekolada nadziewana Brownie – E. Wedel5205,85630
Czekolada Nugat – Ritter Sport5607,45335
Czekolada o smaku toffi – E. Wedel5255,25731
Czekolada Oreo – Milka5605,55535
Czekolada orzechami i rodzynkami – Aldi53885033
Czekolada orzechowa – E. Wedel5376,45632
Czekolada orzechowa – Schogetten5435,35733
Czekolada Raisins & Hazelnuts – Ritter Sport50465529
Czekolada Raspberry – Milka5104,35929
Czekolada Strawberry Yoghurt – Milka5605,25536
Czekolada studencka ciemna z bakaliami4956,75626
Czekolada Studencka Mleczna – Nestle5126,95728
Czekolada Studentska DuoMix – Orion51985529
Czekolada Studentska gorzka z bakaliami – Orion4956,75626
Czekolada Studentska z orzechami edycja limitowana – Orion5277,55231
Czekolada surowa Cocoa58383643
Czekolada surowa klasyczna gorzka5838,83643
Czekolada Sweet Winter – Milka5306,26030
Czekolada Tiki Taki – Wawel5496,84935
Czekolada Toblerone5355,66130
Czekolada Toffee – Milka4403,56619
Czekolada Toffee Wholenut – Milka5605,95237
Czekolada Tradycyjna gorzka 70% – Wawel527103439
Czekolada Triolade – Milka54565732
Czekolada Triple – Milka5206,15630
Czekolada TUC – Milka45655124
Czekolada wanilia-wafel – Schogetten56755437
Czekolada wiśnia-acai – Cocoa58764143
Czekolada z bakaliami – Terravita5045,95927
Czekolada z herbatnikiem55675335
Czekolada z miodem i migdałami – Toblerone5355,66130
Czekolada z nadzieniem miętowym – Ritter Sport4933,55827
Czekolada z orzechami519135034
Czekolada z orzechami – Fin Carre5527,35434
Czekolada z orzechami – Lindt57384240
Czekolada z orzechami – Milka5407,45533
Czekolada z orzechami Chateau – Lidl5807,94241
Czekolada z orzeszkami solonymi – Polly560134735
Czekolada z pistacjami gorzka 50% kakao – Heidi55975435
Czekolada ze stewią4325,31935
Czekolada żurawinowa – Wawel4944,15728
Czekoladka Kinder Niespodzianka5609,55235
Czekoladka Tiki Taki5597,94637
Czekoladka Toblerone5355,66130
Czekoladka z kremem alkoholowym Adwokat – Wawel4853,66023
Czekoladki57665039
Czekoladki After Eight – Nestle42427413
Czekoladki Alte Excellenz – Lidl44335517
Czekoladki belgijskie5435,65732
Czekoladki bombonierka – Mauxion4743,56721
Czekoladki Ferrero Rocher5738,54341
Czekoladki Golden Nut57665039
Czekoladki Kasztanki – Wawel52655731
Czekoladki Kinder Chocolate56695335
Czekoladki Klejnoty – Mieszko5465,25435
Czekoladki Magic Stars5596,45435
Czekoladki Malaga – Wawel46426022
Czekoladki marcepanki449103729
Czekoladki Merci5627,45036
Czekoladki Michałki białe542105033
Czekoladki mieszanka pralin – Magnetic4733,56721
Czekoladki Miętowe listki4553,57017
Czekoladki Milk Lindor – Lindt49084133
Czekoladki Mon Cheri4213,25820
Czekoladki Mozart5067,85030
Czekoladki Mozartkugel54055434
Czekoladki pastylki miętowe – Wawel3750,8786,3
Czekoladki praliny Basini cherry pralines – Lidl3763,65018
Czekoladki Raffaello6239,33948
Czekoladki Sweet obsession4934,65128
Czekoladki Thank You – Milka56575037
Czekoladki Thorntons5014,66027
Czekoladki Toffifee5601,16533
Czekoladki Trufle w czekoladzie – Wawel4424,46616
Czekoladki z masłem orzechowym Peanut Butter Cup – Reese’s544115231
Czekoladki z nadzieniem Tiramisu – Wawel5075,15827
Czekoladki Złota wiśnia w likierze4623,85022
Czekolady Choco Mix Jelly – Milka4704,76721
Delicje (wiśniowe)3763,5727,4
Delicje Szampańskie pomarańczowe – E. Wedel3703,9717,3
Delicje Szampańskie pomarańczowe – E. Wedel3603,2707,3
Delicje w białej czekoladzie truskawkowe paryskie – Biedronka3714689
Delicje w czekoladzie wiśniowe – biedronka (paryskie)3594706,5
Delicje wiśniowe – Lewiatan3842796,8
Deser0000
Deser – Biedronka1233175
Deser – Bon Creme17821611
Deser Almond Dark&Delicious440113031
Deser Belriso Choco Cherry – Zott1293,2213,5
Deser czekoladowy – Deluxe3264,63119
Deser czekoladowy – Smart Food36369103,5
Deser czekoladowy z bitą śmietaną – Śmietankowy Raj1633,2188,6
Deser czekoladowy z chia1004,9114,3
Deser karmelowy – Alpro853,2141,8
Deser lawa czekoladowa3628,91927
Deser lodowy Italia2454,23012
Deser lodowy Libretto smak jagodowy z czekoladą vermicelli1060,4174
Deser lodowy o smaku waniliowym i cappuccino z polewą czekoladową951,3115,3
Deser lodowy truskawka jagoda :”Deluxe” z Lidla1742276
Deser mleczny – Dessella1012,2172,5
Deser mleczny orzechowy – Dessella1232,7174,9
Deser mleczny z czekoladą – Biedronka1153183,7
Deser Monte Balance – Zott1204174
Deser Monte Cacao Cookies – Zott2103,22013
Deser Monte Choco Balls – Zott2143,11914
Deser o smaku czekoladowym – Smart Food36369103,5
Deser Riso mleczno-ryżowy o smaku pistacjowym – Muller1083,2182,4
Deser Riso o smaku czekoladowym – Muller1103,3182,5
Deser Satino o smaku waniliowym – Bakoma892,3152,6
Deser Satino Panna Cotta – Bakoma1573178,6
Deser Serniczek na zimno – Pilos1695,2198
Deser sojowy o smaku waniliowym853132
Deser sojowy z czekoladą833131,9
Deser sojowy z czekoladą – Alpro833131,9
Deser Sonata o smaku czekoladowym z bitą śmietaną – Bakoma1354166
Deser śmietankowy Satino Gold o smaku czekoladowo-pralinowym – Bakoma1372,6185,9
Deser Twix Mix – Danone1553,9206,6
Deser włoski Profiteroles – Sottile Gusto2954,52618
Deser z białej czekolady2314,22214
Deser z kaszką manną1363176
Deser z Koroną – Zott961,4172,5
Deser z Koroną – Zott961,4172,5
Deserek – Bobovita721160
Deserek o smaku czekoladowym – Jana20881712
Deserek waniliowy – Jana1148,4114
Dietetyczna galaretka bez cukru i tłuszczu81,900
Dietetyczne lody716,77,91,4
dietSnack466363122
domowy blok czekoladowy450124328
Donut4524,95125
Donut czekoladowy4524,95125
Draże kokosowe46537516
Drażetki czekoladowe – Carrefour45647715
Drażetki Lentilki – Smarties46456819
Drażetki Lentilki Mimi – Biedronka44646320
Drażetki Tic Tac3970980,6
Drożdżówka francuska z nadzieniem morelowym bezglutenowa – BEZGLUTEN4940,64435
Drożdżówka z budyniem2697,1456,7
Drożdżówka z kruszonką – Biedronka2455,3493,4
Drożdżówka z makiem i lukrem3258,7519,8
Drożdżówka z serem2929,5486,1
Dzem brzoskwiniowy – Tesco1780,5420,5
Dżem1560,4380,1
Dżem – Fruit Shoot1771420
Dżem 100% Malina1361,2300,5
Dżem 100% Wiśnia – Rapsodia1450,9350,1
Dżem 100% z owoców Pomarańcza1430,5350,5
Dżem borówka cała – Sanello1180270
Dżem borówkowy1690,4410,3
Dżem brzoskwiniowy – Łowicz1420,4340,1
Dżem brzoskwiniowy – Sympathica1420350
Dżem brzoskwiniowy niskosłodzony – Łowicz1560,4380,1
Dżem czarny bez – Łowicz1541341
Dżem extra z dyni – Sabores do Campo2860,5720,5
Dżem figowy1510,8350,3
Dżem granat z maliną – St. Darfur2320,5560,8
Dżem jabłkowy1490,1360,1
Dżem jeżynowy – Sympathica1420,5330,5
Dżem malinowy – Łowicz1391330
Dżem morelowy – Łowicz1420,5350,5
Dżem morelowy Apricot Jam – Tesco2460,5600,1
Dżem Naturalnie owocowe wiśnie – Stovit1070,6260,3
Dżem niskosłodzony brzoskwiniowy – Rapsodia1560,4380,1
Dżem owoce leśne – Hero2400600
Dżem pomarańczowy Orange Jam Bitter2380,3590,1
Dżem truskawka – Hero2400600
Dżem truskawkowy – Grados1211294
Dżem truskawkowy – Spiżarnia Natury1470,5350,5
Dżem truskawkowy niskosłodzony – Anna1480360
Dżem truskawkowy niskosłodzony Mirella – Milejów1390340
Dżem wiśnia – Hero600150
Dżem wiśniowy – Dawtona1400350
Dżem wiśniowy – Łowicz1440,4350,2
Dżem wiśniowy – Owocowa Rapsodia1450,9350,1
Dżem wiśniowy niskosłodzony – Spar1390340
Dżem z czarnej porzeczki – Sympathica1390,4330,1
Dżem z czarnych porzeczek niskosłodzony – Owocowa Rapsodia1410340
Dżem z pomidoów – Biedronka2761690
Eklerka (ciastko)2626,42416
Familijne (wafle)5438,35632
Fasolki owocowe40001000
Faworki5158,85032
faworki 2 szt20922015
Fit snack ciacho płatki owsiane + 3 ziarna471123929
Forest fruit – Kaufland4203,87412
Fornetti28783512
fruit syrup natural sweetness -sweet freedom2900730
Galaretka2965,5690
Galaretka – Zott592130
Galaretka agrestowa511,5110
Galaretka bez cukru (po przyrządzeniu) – Celiko102,700
Galaretka brzoskwiniowa501,5110
Galaretka cytrynowa – Winiary471,5100
Galaretka malinowa – Dr. Oetker521,7110
Galaretka maślankowo bananowo truskawkowa633,8110,6
Galaretka Mella o smaku pomarańczowym w czekoladzie – Jutrzenka3650,9776,1
Galaretka o smaku mango i marakui – Winiary421,68,90
Galaretka owocowa501,5110
Galaretka pomarańczowa – Delecta592,8120
Galaretka truskawkowa – dr. Oetker521,7110
Galaretka truskawkowa 75g – Delecta33311740
Galaretka w cukrze3240,2810
Galaretka w kubeczku – Twój Deser731,8170
Galaretka z pianką cytrynowa – Winiary671,7121,2
Galaretka z pianką smak owoców leśnych – Winiary671,7121,2
Galaretki621,2140
Galaretki owocowe w cukrze – Pomorzanka3240,2890
Galaretki z nadzieniem Fresh & Fruity – Wawel3110770
Gofr29183314
Gofr z bitą śmietaną i owocami1352,1234,2
Gofry smakowe33410672,8
Gorąca czekolada1253,7126,6
Gorąca czekolada (proszek)4015,4757,5
Gorąca czekolada Magnetic4015,4757,5
Gorąca czekolada Options Belgian Choc Mint – Twinings36712538,3
Grancereale classico, ciasteczka zbożowe z błonnikiem46686120
Grand lody o smaku serka mscarpone z sosem o smaku tiramisu w czekoladzie Wedel3083,33119
Granola jabłkowa2105317
Granola z malinami, borówkami,sosem truskawkowym i bitą śmietanką982,9105,3
Gullon ciasteczka bezglutenowe4744,97218
Guma do żucia1440600
guma do żucia miętowa1630660
Guma do żucia Winterfresh Original1440600
Guma Mamba4000886
guma orbit dla dzieci1460610
Herbatki z dodatkiem czekolady (maślano kakaowe) – Bonitki46377415
Herbatniki4398,27711
Herbatniki – Bagatelka3996,6728,8
Herbatniki Be Be4288,57411
Herbatniki choco z kremem o smaku czekoladowym5306,85930
Herbatniki czekoladowe – Fit & Free48595625
Herbatniki dietetyczne z ziarnem siemienia31811661,1
Herbatniki Floretki z przyprawami korzennymi4696,67219
Herbatniki holenderskie półsłodkie46576618
Herbatniki kakaowe4406,46217
Herbatniki Krakuski małe – Bahlsen4987,26423
Herbatniki Lu petitki z mlekiem i miodem4408,27313
Herbatniki Maltanki50076224
Herbatniki maślane – Bonitki4807,57616
Herbatniki maślane pełnoziarniste46777316
Herbatniki maślane w czekoladzie mlecznej50976126
Herbatniki Milka Choco Moo4956,96821
Herbatniki mini611,1111,3
Herbatniki mini z czekoladą49076819
Herbatniki musli czekoladowe – Emco4465,15919
Herbatniki musli z owocami leśnymi4397,36217
Herbatniki pełnoziarniste maślane – Bonitki46777316
Herbatniki Petit Beurre4408,97113
Herbatniki wielozbożowe z owocami leśnymi – Subites3786669
Herbatniki z cukrem – Familia45066817
Herbatniki z czekoladą – Digestive4956,16124
Herbatniki z kremem potrójne5306,85930
Herbatniki z makiem – Biedronka45766419
Herbatniki z sezamem – Sasanki5266,16028
Indyjskie przekąski508183235
Jabłka pod kruszonką981,4220,3
Jabłko pieczone z miodem, orzechami i cynamonem1181,1213,6
Jajeczko wielkanocne5758,55237
Jajka wielkanocne – Baron5353,95931
Jajko czekoladowe – Milka5706,85237
Jajko czekoladowe z mlecznym nadzieniem56075435
Jeżyki (ciastka)45756121
Jogurt Activia pełne ziarna malina-jagoda – Danone993,7152,5
Jogurt DayUp niebieski – bananowy732161
Jogurt duet lemon – Deluxe1074154
Jogurt Fantasia black – Danone1504168
Jogurt Fantasia z biszkopcikami – Danone1374157
Jogurt Fantasia z kawałkami czekolady – Danone1743,51710
Jogurt Fudge2404,12912
Jogurt Granola grecki-truskawki-borówki-musli tropikalne1253,7174,7
Jogurt kremowy brzoskwiniowy – Bakoma1193166
Jogurt mrożony truskawkowy – Tesco1414,3252,3
Jogurt porzeczkowy335154213
Jogurt typ Grecki 0% tłuszczu 2 x białko – Biedronka847140
Jogurt typu greckiego – Yeo Valley1064,7133,8
Kakao – Schovit (rozpuszczone)853,8131,9
Kakao (proszek)459185122
Kakao 10% (proszek) – Wawel302231410
Kakao ciemne 11-12% tłuszczu (proszek) – Amelia313221211
Kakao Cocoa Powder – Tesco309231411
Kakao extra ciemne – Magnetic303241311
Kakao Johny – Pilos (rozpuszczone)873,6132,3
Kakao klasyczne z Ghany (proszek) – E. Wedel310231111
Kakao naturalne (proszek) – Wawel252231410
Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (proszek) – E.Wedel304231410
Kakao surowe (ziarno)602143247
Kamyczki503135127
Kamyczki m&m’s żółte z orzeszkami520105827
Kamyki brzeskie505145026
Kamyki Orzechowe – Jutrzenka497165327
Kanapka mleczna Mleczna przerwa – Pilos40785019
Karpatka3986,73426
Kaszka Manna Poranna1413,6167
Kaszka manna z kawałkami owoców – Dr. Oetker893171
Kaszka z sosem z malin – Smakija1282,9184,8
Kaszka z sosem z truskawek Light – Smakija913,1180,8
Kasztany jadalne – Maroni2244491
Keks bakaliowy4016,45418
Kisiel (po przygotowaniu)670,1170,1
Kisiel (proszek)1100,3270
Kisiel brzoskwiniowy z cukrem 77g plus dodatkowa woda i cukier – Winiary460110
Kisiel Gellwe Frugo1090,2270
Kisiel o smaku żurawinowym cykoria470120
Kisiel owoce leśne (po przygotowaniu) – Delecta630150
Kisiel owocowy kubek – Delecta560140
Kisiel poziomkowy 139 g. z cukrem – Dr. Oetker630160
Kisiel Pyszny Kubek truskawkowy – Twój Deser550,1130
Kisiel rozgrzewający jabłko z cynamonem – Dr. Oetker600150
Kisiel Słodka Chwila pomarańcza ananas – Gellwe540130
Kisiel Słodka Chwila Rozgrzewający cytrusy i imbir – Dr. Oetker590150
Kisiel truskawkowy – Winiary530130
Koktajl truskawkowy – Smart Food37269114,6
Konfitura1520,8350,5
Konfitura jagodowa niskosłodzona – Materne1600,5360,5
Konfitura malinowa1520,8350,5
Konfitura poziomkowa – Krokus2760,5680,3
Konfitura wiśniowa niskosłodzona1710410
Konfitura z kasztanów2571,1600,7
Konfitura z pomarańczy niskosłodzona – Carrefour1790,5430,1
Konfitura z truskawek – Łowicz1691400
Konfitura z truskawek Nasze Domowe2600630
Konfitura z truskawek niskosłodzona – Lidl1690,5400,5
Kostka ptasiego mleczka waniliowego z galaretką truskawkową42936020
Krakersy4449,37213
Krakersy – Tuc48586522
krakersy dr gerardf360,851,5
Krakersy mix solone477106420
Krakersy orkiszowo sezamowe – Bio466184223
Krakersy ostry chrzan4247,47012
Krakersy pełnopszenne3987,16811
Krakersy serowe Party Snack477126518
Krakersy wielozbożowe papryka z ziołami – Sunbites45076517
Krakersy wielozbożowe pomidor z bazylią – Sunbites45076517
Krakersy wielozbożowe wiosenne warzywa – Sunbites45086317
Krakuski fasolki z galaretką4284,96815
Krakuski florianki w czekoladzie mlecznej5057,96225
Krakuski serduszka w czekoladzie mlecznej4927,66522
krakuski zbożowe z płatkami owsianymi4609,16119
Krem0000
Krem czekoladowy Nutella5415,46230
Krem czekoladowy z wsadem kokosowym deluxe – Lidl5825,45239
Krem kanapkowy z 30% kakao bez cukru – Rossmann5406,83838
Krem kokosowy65462856
Krem miodowy żurawinowy3180,5800
Krem orzechowo-kakaowy dark nutters – Felix588182844
Krem orzechowy z miodem i wanilią638151358
Krem owocowy truskawkowy – Stovit1621380
Krem pistacjowo czekoladowy5804,65538
Krem toffee5670,86335
Krem waniliowy domowy14116180,3
Kremówka papieska ciastko3123,63119
Kropelki czekoladowe do zapiekania5036,55427
Krówka cukierek – Jutrzenka3874,1777,1
kruche ciasteczka zbożowe kakaowe Kupiec4589,36018
Kruche ciastka z czekoladą i wiórkami kokosowymi – Lidl5595,25236
kruche ciastka zbożowe kokos KUPIEC4928,85823
Kruche ciasto40975219
Kruszonka44765721
Kulka energetyczna470143529
Kulki ciasteczka z Biedronki47676819
Kulki daktylowe z orzechami i pestkami dyni360122724
Kulki kokosowe z migdałem60563647
Kulki morelowe z orzechami nerkowca i sezamem387113723
Kulki owocowe33455912
Kuriozalne0000
Kutia22063010
lajkonik krakersy47996221
landrynka z Biedronki (miętowa, lodowa)3910,5980
Landrynki3870960,2
Landrynki Brando3940990,2
Landrynki Wedel3870960,2
Lizak3960980,5
Lizak Chupa Chups3960980,5
lod nogger3202,63021
Lodowe marzenie o smaku truskawkowym1702,6285,2
Lody1553,2178,6
Lody – Carte Dor2102,5299
Lody – Diuna891,5133,4
Lody „Diuna” o smaku waniliowo-truskawkowo-kakaowym z sosem czekoladowym. „Biedronka”1442215
Lody „jak dawniej” śmietankowe z wiśniami – Koral2212,62811
Lody „Lodowe Marzenie” o smaku czekoladowym – McDonald’s1983,2307,1
Lody 100& owoców pomarańczowe921,2220,1
Lody Algida Big Bambi2903,52619
Lody Algida Big Milk1402,5243,5
Lody Algida Big Milk Choc2403,5378
Lody Algida Big Milk Cookie Panther1702,5276
Lody Algida Big Milk Fruit1302233,5
Lody Algida Big Milk Mini Mix śmietankowe1403,5214
Lody Algida Big Milk Nugat1503244
Lody Algida Big Milk Stracciatella2003,52211
Lody Algida Big Milk Toffi2802,52519
Lody Algida Big Milk Trio1403,5214
Lody Algida Big Milk Yogurt1562,1264,6
Lody Algida Super Twister1200,8232,5
Lody Algida śmietakowa toffi 1,4 l1572,4255,2
Lody Algida śmietankowa (rożek)1702,5266
Lody Algida Śmietankowa bakalia1793,4247,8
Lody Algida śmietankowa czekolada1603245
Lody Algida Śmietankowa krówka1622,8226,8
Lody Algida Śmietankowa Trio Biscotta1602,5265
Lody Algida śmietankowa Trio Neapolitana1602,5245
Lody Algida Śmietankowa Truskawka1632,6236,8
Lody Algida śmietankowe orzech1612,7255,7
Lody Algida Twister Green1200,8232,5
Lody Algida Viennetta wanilia2603,52217
lody amerykanskie22242213
Lody Arietta Premium2163,11914
Lody Arietta waniliowe w czekoladzie mlecznej z migdałami32152722
Lody Arietta z migdałami24131916
Lody Bajka3003,32919
Lody bakaliowe1852,9315,9
Lody bakaliowe – Grycan1602,8179
Lody Bakaliowe Jak Dawniej Kubek – Koral2824,22817
Lody Bambo Ice o smaku waniliowym1361,6215,1
Lody Banana Split2053,7307,1
Lody baton Snickers3385,83519
Lody Belcanto o smaku waniliowym z sosem adwokatowym861,2123,7
Lody Belgian Chocolate3134,42721
Lody bez laktozy Anita1872,12210
Lody biała czekolada – Grycan2884,62817
Lody Big Milk – Algida1362,4243,4
Lody Big Milk Cookie2504437
Lody Big Milk Cookie Raspberry ALGIDA2423,9426,5
Lody Big Milk Fruity Parrot1602274,5
Lody Big Milk śmietankowe – Algida1403,5214
Lody Big Milk Vanilla – Algida1672,4265,8
Lody Big Milk Vanilla w wafelku2103,5318
Lody Big Milk YOGURT strawberry1552274,3
Lody Big Milk YOGURT TROPICAL1572,1264,5
Lody Bolero vanilla1001,8115,2
Lody Bounty2793,92717
Lody Bourbon Vanille2062,6279,5
Lody brownie berry – Milka2283,72910
Lody Bruno1687,81110
Lody cafe latte2103328,2
Lody Cafe Morani Duo931,1124,5
Lody Caffe Latte – Alizee2193338,2
Lody Caffe Latte – Carte D’or2004288
Lody Caffe Latte – Grand2803,42518
Lody caffè latte – Grycan1563169
Lody calippo orange950,5230,5
Lody Cappuccino (Biedronka)2072,1337,3
Lody Caribiana – Algida1703247
lody Carte D`or Lemon Pie1651,6294,1
Lody Carte D’or Advocat2002,5307
Lody Carte d’Or Algida Truskawka Beza1812,2305,8
Lody Carte D’or bakalia23043110
Lody Carte D’Or Banana Chocolate2003,5308
Lody Carte d’Or Cheesecake with Raspberry Sauce2004,5297
Lody Carte D’or Chocolate Cherry2103,5279
Lody Carte D’Or Creme Caramel1903297
Lody Carte D’or Malaga1903258
Lody Carte D’or Milka2103,52810
Lody Carte D’Or Muffin2204329
Lody Carte D’or Panna Cotta with Raspberry Sauce1902,5288
Lody Carte D’or Vanilla & Pear1802324
Lody Cassate1372,6205
Lody chałwowe – Grycan2725,62516
Lody Choco Crisp Gelatelli3204,33021
Lody Choco Loco1771,71512
Lody Chocolate & Vanilla MILKA3433,33323
Lody chrupiący karmel – Grycan2714,33015
Lody ciepłe cytryna-limonka3503,15613
Lody ciepłe w polewie czekoladowej mini3343,45213
Lody Cornetto32053816
Lody Cornetto Italiano czekoladowo – waniliowe29043913
Lody Cortina o smaku tiramisu3293,43321
Lody Cortina toffee3393,43023
Lody Country – Biedronka2172,22313
Lody czekoladowe2163,82811
Lody czekoladowe – Grycan24852813
Lody czekoladowe – Mövenpick30242719
Lody czekoladowe (kostka śnieżna)1773,9209,3
Lody czekoladowo śmietankowe – Symfonia2043,12311
Lody Daim2682,63413
Lody Domino Ajerkoniak1663,3217,2
Lody Domino Truskawkowe2023,2278,7
Lody duże w kubku w polewie czekoladowej (McDonald’s)1773,2285,8
Lody duże w kubku w polewie karmelowej (McDonald’s)2854546
Lody duże w kubku w polewie truskawkowej (McDonald’s)1482,6273,2
Lody En’Or waniliowe w czekoladzie mlecznej z migdałami3344,13221
Lody En’Or White3042,93318
Lody Frostello w wafelku – Biedronka1993,3288,3
Lody Frugo wieloowocowe Czarne940,1230
Lody fruit Big Milk (w różowej polewie)1331,6243,4
Lody gałkowe śmietankowe2794,92816
Lody Gemini1550,3390
Lody Gigant1403,7214,5
Lody Grand ajerkoniak2723,22518
Lody Grand bananowo – czekoladowe w czekoladzie1722,21512
Lody Grand Gold3835,73126
Lody Grand orzechowy3024,52521
Lody Grand Pomarańcza1752,3266,8
Lody Grand śmietankowo-waniliowe z wiśniami w polewie z dodatkiem czekolady1782,11811
lody green cabana ballino2133,4299,2
Lody Guliwer Almonds23431916
Lody Guliwer classic w mlecznej czekoladzie bez orzechów3153,23120
Lody Gulliver Mint31032721
Lody Gulliver Mint – Augusto3103,12721
lody gulliver white30433318
Lody Gulliver Yoghurt&Raspberry2992,93118
Lody Haagen Dazs blueberries & cream2454,12116
Lody Happy Twist cytrynowe870,7182,8
Lody Happy Twist malinowe840,6242,2
Lody Icepops Lemoniada limonkowa850,1210,1
lody ikea1353224
Lody Il meglio29342818
Lody Intenso Gold Tiramisu – Zielona Budka1111155,1
Lody Iza1842,5248,8
Lody jagodowe – Grycan1372,2157,3
Lody jak dawniej miętowe2843,72917
Lody jak dawniej śmietankowe – Koral24542515
Lody jogurtowe – Grycan20332311
Lody jogurtowe – Lidl1854,1248
Lody jogurtowe TOLONIS (Biedronka)1354,2232,6
lody jogurtowe z miodem i orzechami pini Lidl2183,8309,1
Lody jogurtowe z sorbetem z owoców leśnych1502,3254
Lody jogurtowe z sosem mango1202146,4
Lody jogurtowe z wiśniami1222146,4
Lody jogurtowo – ananasowe1642,3256
Lody jogurtowo-karmelowe Big Milk1603256
Lody jogurtowo-morelowe i mango1741,6333,9
Lody jogurtowo-truskawkowe BIG MILK1562,1264,6
Lody jogurtowo-truskawkowe MANHATTAN1842,5239,1
Lody jogurtowo-wiśniowe MANHATTAN1662265,9
Lody Kaktus1280,1243,4
Lody Kanapka Lodowa1914,2248,3
Lody kawowe2934529
Lody Kit Kat1992,1269,4
Lody Kokosowe Yee Kwan1913,6229,7
Lody koktajlowe – Koral1953278,5
Lody koktajlowe Krówka – Kukułka – Koral2083,42610
Lody Kolorowe Lato o smaku śmietankowo-czekoladowym1783,4219
Lody Kolorowe Lato śmietankowo-truskawkowo-czekoladowe1692,7256,5
Lody Kornwalijskie Kelly’s2262,92015
Lody Krejzol1120,2232,3
Lody kubek – Koral1842,5248,7
Lody Kwaśniak880220
Lody lewiatan rożek22633010
Lody Lion – Nestle2112,12511
Lody łaciate – Koral18242010
Lody Magnum Almond3304,83021
Lody Magnum BLACK ESPRESSO3003,52819
Lody Magnum Chocolate28043114
Lody Magnum Classic30042719
Lody Magnum Double Caramel3383,23620
Lody Magnum Double Chocolate3503,53223
Lody Magnum Double Peanut Butter3364,23221
Lody Magnum Gold3203,53021
Lody Magnum Infinity Chocolate & Caramel34043022
Lody Magnum Marc de Champagne32032822
Lody Magnum mini almond35053223
Lody Magnum mini classic3403,53122
Lody Magnum mint30043018
Lody Magnum pink32032723
Lody Magnum Strawberry & White2813,13514
Lody Magnum Vanilla & Chocolate25033211
Lody Magnum white30043019
Lody Magnum Yoghurt Fresh29033018
Lody malaga – Grycan26042914
Lody Malaga – Zielona Budka1221,2156,3
Lody Manhattan Ice Dream Chocolate & Carmel with Peanuts1061,7135
Lody Manhattan Ice Dream śmietankowo – jagodowe1932,12410
Lody Manhattan Ice Dream wiśniowo jogurtowe1632,4256
Lody Manhattan Pina Colada1591,8265,3
Lody Mars2723,33115
Lody Maxim z migdałami2353,31916
Lody McFlurry Bounty – McDonald’s2855,64310
Lody McFlurry Hit Karmel5509,19017
Lody McFlurry KitKat z polewą karmelową2273,5396,3
Lody McFlurry Lion1773,4295,4
Lody miętowe – Grycan1632,7169,8
Lody milka Ice Cream czekolada i wanilia1322176
Lody Muuucia Kanapka śmietankowa901,2133,6
Lody na patyku Daim2682,63413
Lody Nesquik1822,9296,1
Lody nugat Big Milk1503244
Lody o smaku czekoladowo-adwokatowym (Kulka Tartuffa)831,3114,1
Lody o smaku panna cotta Grand1963,1268,9
Lody o smaku śmietankowym MIAMI1542,1226,2
Lody Oreo3372,73620
Lody Oreo na patyku3372,73620
Lody Oreo Sandwich3375,85013
Lody orzechowe2534,52515
Lody orzechowo waniliowo kawowe Diuna1732,5218,7
Lody Oskar o smaku jagodowym w białej czekoladzie1661,31611
Lody owoce leśne – Grycan2353,82613
Lody piernikowe – Grycan1582,6169,1
Lody pistacjowe – Grycan26552616
Lody pistacjowe Ballino2393,82514
Lody Princessa Kokosowa1271,7166,1
Lody Princessa Kokosowa Biała2923,13416
Lody rakieta 55 g1100223
lody rolada krolewska2153,72312
Lody Rolada Lodowa o smaku waniliowym i cappucino – Coldino1972,82211
Lody Rolada lodowa waniliowa z czekolada – Viennetta2502,52714
Lody Rolada z jabłkami od siwej1502303
lody roller owoce leśne Lidl1291,8223,7
Lody Rożek czekoladowy – Koral2643,83313
Lody Rożek czekoladowy Chocolate Corner – Ballino – Lidl2743,33911
Lody rożek Kit-Kat3103,84015
Lody rożek Marletto śmietankwo truskawkowe2082,9298,9
Lody Rożek o smaku orzechowym – Marletto1401,8177
Lody Rożek pistacjowy – Lidl3133,53816
Lody rożek Princessa Zebra2653,23611
Lody Rożek śmietankowy – Koral2673,53413
Lody rożek truskawkowy2902,84013
Lody Rożek truskawkowy 110 ml1332214
Lody Rożek waniliowy – Żabka2032,1279,7
Lody różane – Grycan2694,23015
Lody ryżowe2190,7387,2
Lody Sandwich911134
Lody sandwich – Oreo1853267,5
Lody sandwich Anita (netto)1853,1267,8
Lody SANDWICH FRESH CREAM Ballino2033,4288,7
Lody SANDWICH vanilla strawberry chocolate Ballino1913,3268,2
Lody Sernik z rodzynkami2243,72711
lody sojowe z wiśniami1862,8229,5
Lody SOLO1350330,3
lody solony karmel1352,7232,8
Lody SOPRANO2224,12213
Lody sorbet ananasowy – Carte Dor1100,5260,5
Lody Sorbet czarna porzeczka1240,5290,1
Lody Sorbet gruszkowy1160290
Lody Sorbet gruszkowy – Grycan810200
Lody Sorbet jagodowy21812413
Lody Sorbet malinowy1450,7330,2
Lody Sorbet mango1190,3280,3
Lody Sorbet mango – Grycan760,1190
Lody Sorbet mango-marakuja1190,3280,3
lody sorbet porzeczkowy SORBETTO1200,8280
Lody Sorbet truskawkowy1310,4310,2
Lody Sorbet z ananasów – Grycan1280,4310,3
Lody Sorbet z czarnej porzeczki – Grycan1140,5260,1
Lody Sorbet z Truskawek – Grycan1100,4260,1
Lody Sorbet z wiśni – Grycan1170,4280,2
lody sorbetowe malina SORBETTO1201280
Lody sorbetowe mango marakuja980,3230,2
lody sorbetowe Roller1481,1293,1
lody sorbetowe smoothie truskawkowe Biedronka910220,5
lody sorbetowe z mango i marakui SAN SORBETTINO980,3230,2
Lody stracciatella – Grycan17631711
Lody stracciatella – LIDL2182,52512
Lody straciatella – Alizee2302,8339,3
Lody Strawberry Cheesecake – Haagen-Dazs2353,42613
Lody Śmietankowa Trio Tropicana – Algida1301,5261,5
Lody śmietankowe1553,2178,6
Lody śmietankowe – Amore Gusto1743,1218,6
Lody śmietankowe – Koral1823,6209,6
Lody śmietankowe (kostka śnieżna)1873,72010
Lody śmietankowe Kostka śnieżna – Koral1983,8268,8
Lody śmietankowe Marletto Biedronka1563207
Lody śmietankowe Toffi – Symfonia1883249
Lody śmietankowe z bakaliami – Symfonia19742210
Lody śmietankowe z truskawkami Big Milk1562265
lody śmietankowe z wiśniami Grand1833,2248,2
Lody śnieżka1914,2248,3
Lody Świderek waniliowe w polewie tropikalnej1682,2247
Lody świderki1682,2247
Lody Tartufo23732314
Lody The Bice vanilia, caramel, nugat (Ballino)1713256
Lody Three Chocolates – Alizee2363,23111
Lody Tiramisu – Grycan2574,62914
Lody toffi Big Milk (polewa toffi)2802,52618
Lody Top Milker – joghurt i mango1372,6233,9
Lody truskawkowe1923,2288,4
Lody truskawkowe – Grycan2273,62612
Lody truskawkowe (kostka śnieżna)1882,62110
Lody Twix2903,93117
Lody w wafelku śmietankowo truskawkowy1993,3288,3
Lody waniliowe2073,52411
Lody waniliowe – Grycan2644,62616
Lody waniliowe First Price vaniljeis1564,1216,2
Lody waniliowe Max Snack Ice1681,7228,1
Lody waniliowe w czekoladzie mlecznej z migdalami3404,32722
lody waniliowe z lidla1601,7227,2
Lody waniliowe z polewą z dodatkiem czekolady – Koral2473,42017
Lody waniliowo truskawkowo czekoladowe BEST SELLER1732,7266,6
Lody waniliowo-czekoladowe – Marletto Duo – Biedronka1701,9228,1
Lody waniliowo-czekoladowe Diuna1613236
Lody waniliowo-truskawkowe MANHATTAN1641,5266
Lody włoskie SOPRANO22142213
Lody wodne Rockey Lolly Tesco1180,1223,4
Lody z bitą śmietaną z karmelem1964,7326
Lody z bitą śmietaną z polewą czekoladową1803,6305,5
Lody z bitą śmietaną z polewą truskawkową1754,1295,1
lodycreme brule z sosem karmelowym2123328
Lód Augusto Guliver2992,93118
Lód Choco Crisp31653219
lód na patyku podwójny670170
Lód Nordis Maxi1882,5239,4
Lód Rolada Tęcza1763229
Lód Rożek truskawkowy LIDL2362,4378,9
Lód waniliowy w białej czekoladzie na patyku2572,82417
LU Petitki z mleczną czekoladą46577018
M&M’s czekoladowe4784,57020
M&M’s orzeszki520105827
M&M’s z orzechami511106025
Makowiec3116,74512
Maliny liofilizowane w czekoladzie5316,35929
Maltesers5008,36224
Mała muffinka czekoladowa – Aldi901105
Mała muffinka Raspberry – Aldi941135
Marcepan edel-marzipan – Lindt4838,25126
Markizy (ciastka)4875,66423
Marmolada pomarańczowa – Eldorado2110,2520,1
Marmolada z dziką różą2340,5570,5
Marmolada z pigwy2530620,3
Masa Kajmak krówkowa – Bakalland3226,2596,8
Masło orzechowe – Meridian628211951
Masło orzechowe – Reese’s632242250
Masło orzechowe 95% orzechów614251350
Masło orzechowe light – Felix564193538
Masło orzechowe Natural mix orzechy bez soli599182845
Masło orzechowe nuts’n more Toffe crunch540363330
Masło orzechowe peanut butter reduced fat – Skippy520263634
Masło orzechowe So Good! – FA628211951
Masło orzechowe z kawałkami orzechów – Sante647221355
Mazurek kajmakowy4757,45626
Mazurek orzechowy4475,34132
Mąka orkiszowa jasna34912691,3
Melissaki (Nugat)3973,3921,7
Mentos Chocko4112,8798,8
Mentos fruit3880921,9
Mentos miętowy3850921,7
Michałki klasyczne911,98,25,4
Michałki klasyczne – Wawel538114832
Mieszanka bakaliowa508143035
Mieszanka bakaliowa – Bakalland490123934
Mieszanka bakaliowa Cud Miód – Bakalland531105828
Mieszanka bakaliowa Love Las – Bakalland4357,55618
Mieszanka bakaliowa orzechów i bakalii 50 g220102015
Mieszanka bakaliowa owoce,orzechy – Aldi37919519,5
Mieszanka bakaliowa słoneczne trio – rodzynki, miechunka, żurawina – Bakalland3103661,6
Mieszanka bakaliowa z orzechami Nøtts and Frøtts488163331
Mieszanka bakaliowa z orzechów i jagód411114321
Mieszanka bakaliowa ze smażonych orzechów, rodzynek, orzeszków ziemnych i płatków kukurydzianych – Felix502134529
Mieszanka Krakowska – Wawel3521,2735,8
Mieszanka orzechowa – Lidl4617,85224
Mieszanka studencka528153635
Mieszanka studencka – Rossman471124427
Mieszanka studencka egzotyczna – Alesto4496,95422
Mieszanka studencka, klasyczna – Bakkaland536173634
Mieszanka Wedlowska – Wedel4765,16023
Migdały (w polewie)5539,54935
Migdały mix – Carrefour584134837
Migdały Nougat Blanc – Biały nugat z migdałami – Duc De Coeur4414,97713
Migdały w czekoladzie591142547
Migdały w czekoladzie Cocoa591142547
Migdały w czekoladzie i cynamonie5539,54935
Milk Chocolate budyń na bazie śmietanki o smaku czekoladowym – Lidl1583178,5
Mini betini Takie „Petit Burre” jak kiedyś z „Goplany”4358799
Miód akacjowy3060,4750,4
Miód spadziowy iglasty3400,3800
Miód wielokwiatowy – Złota Pasieka3190,3800
Miód wielokwiatowy nektarowy – Baśniowa Pasieka3190800
Miód wielokwiatowy pszczeli Bartnik3330,5830
Mleczna kanapka42283428
Mleczna kanapka czekoladowa Bambi Christmas Star3766688
Mleczna kanapka kakaowa zbożowa Mleczny start3997,3708,9
Mleczna Kanapka Kinder4208,23428
Mleczna kanapka kokos – Biedronka4826,24729
Mleczna kanapka Milk snack48955328
Mleczna kanapka sandwich joghurt – Belvita4557,46916
Mleczna kanapka snack – Monte4525,84428
Mleczna kanapka Trancetto cacao – Balconi3915,25218
Monti4938,95924
Mrożony Jogurt Frozen Yoghurt1584246
Muffin bananowy Nigelli2864,73216
Muffin cytrynowe – ICA4204,25120
Muffinka czekoladowa3526,73720
Muffinka czekoladowa – Żabka3985,75219
Muffinka czekoladowa z malinami – Lidl31143318
Muffinki2856,54111
Muffinki Babuni Orkiszowe – Bio4278,95624
Muffinki cynamonowe z jabłkiem2064,8307,4
Muffinki ze szpinakiem i serem Gouda24992413
Muffiny (babeczki) owsiane2707487,4
Muffiny (babeczki) z jagodami3935,35019
Muffiny marchewkowe razowe1028102,2
Muffiny z jagodami (domowe wypieki z 2% mlekiem)2856,54111
Muffiny z kawałkami czekolady3695,64519
Murzynek (ciasto)4277,74524
Musli 5 bakalii Ba! – Bakalland3843,5766,9
Musli Chocolate – Nestle3936,2659,8
Musli czekolada/banan – Nestle4045,66412
Musli Multi35210597
Musli Spartak3704689,5
Musli z owocami i granolą1253,7174,7
Nachos4726,66420
Nachos garść5007,16825
NAKD-FRUIT&NUT NIBBLES/SWEETIES3549,15413
naleśnik z serkiem wiejskim17510245
Naleśniki z bananami1126144
Naleśniki z dżemem1996,3353,8
Naleśniki z mąki razowej2087,4239,4
Napoleonka3505,84416
Napój czekoladowy w proszku Choco Duo – Mokate405126113
Napój kakaowy Quick Cao3853,7861,8
Napój Kubuś Play1842249
Napój Mullermilch Czekoladowy – Muller793,5121,6
Napój smoothie winogron-malina – Lidl500,6110,2
Nasiona Chia – Piotr i Paweł486174231
Nougat – Lidl4235,77511
Oponka312103315
Oponka z lukrem4123,16018
Oponki z serem312103315
Orzechowiec (ciasto)4876,24531
Orzechy laskowe w czekoladzie – Carrefour54775233
Orzechy laskowe w czekoladzie – Eurohansa51084434
Orzechy na słodko573223139
Orzechy ziemne w karmelu – PIOTR I PAWEŁ573223139
Orzeszki arachidowe w czekoladzie – Lewiatan588163742
Orzeszki w chrupiącej skorupce papryka – Max Snack591261646
Orzeszki w chrupkiej skorupce cebulka – Max Snack529124234
Orzeszki ziemne arachidowe w czekoladzie mlecznej i cukrze – Monti526115329
Orzeszki ziemne archaidowe w czekoladzie566144537
Orzeszki ziemne prażone w cieście Wasabi538144234
Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce Nic Nac’s540153935
Orzeszki ziemne w czekoladzie586173142
Orzeszki ziemne w czekoladzie – Monti4938,95924
Orzeszki ziemne w karmelu573223139
Orzeszki ziemne z solą – Felix618251450
Orzeszki ziemnie smażone, solone614251449
Oshee guma do żucia4180,2935
Owoce (w czekoladzie)0000
Owsianka (proszek)35816565,8
Paluszki4208,7797,7
Paluszki – Lajkonik37412713,6
Paluszki – Tesco40412688,4
Paluszki (z solą)4208,7797,7
Paluszki beskidzkie o smaku ser cebulka3979,9755,5
Paluszki Beskidzkie solone – Aksam39911745,8
Paluszki Biscolata Stix49086423
Paluszki czekoladowe Choco Pałki – Beskidzkie Łakocie5174,46327
Paluszki czekoladowe Juicy Splash – Mister Choc3942739,9
Paluszki deserowe – Cymes41312756,8
Paluszki Junior – Lajkonik39811745,6
Paluszki natures – Lubella3499,5645,4
Paluszki o smaku cebulki – Lajkonik39112725,3
Paluszki pełne ziarno – Lajkonik38911715
Paluszki w czekoladzie mlecznej z karmelem4875,46722
Paluszki z galaretką wiśniową w czekoladzie4264,36815
Paluszki z miodem i otrębami3549,86110
Paluszki z przyprawami – Lidl46186817
Paluszki z sezamem466136019
Papier ryżowy kwadraty ryżowe – Netto2966,5670,5
Pascha wielkanocna358122622
Pączek4185,94624
Pączek (z lukrem lub cukrem)4265,25123
Pączek hiszpański Gniazdko4003,36018
Pączek kokosowy – Dunkin Donuts29033317
Pączek mini – Piekarnia pod telegrafem4103,16018
Pączek serowy263132513
Pączek z kremem3616,43025
Pączek z marmoladą3405,93919
Petit Beurre ciastka43887810
Petitki Lubisie czekoladowe3955,95915
Petitki Lubisie miś o smaku jogurtowo-bananowym3905,86015
Petitki Lubisie mleczne38065815
Petitki Lubisie truskawkowe3604,3659,8
Petitki mleko i miód4408,27313
Petitki z mlecznym nadzieniem4586,96718
Pianka jogurtowa z galaretką1304,7137,5
Pianka waniliowa Vanilj Mallows3333800,1
Pianki Jojo Marshmallow3234,2760
Pianki Smerfy – Haribo3324801
Pieczywo chrupkie Fruit – Ryvita36213569,9
Pieczywo chrupkie piernikowe z czekoladą mleczną – Tovago4517,76517
Pierniczki3764,4727,3
Pierniczki lukrowane – Tastino3566,1781,5
Piernik3563,94916
Piernik – Lidl3486,7694,5
Piernik alpejski4165,47112
Piernik marchewkowy1658244
Piernik serce lukrowany – Kopernik3527771
Piernik serce w czekoladzie – Kopernik4017,5709,3
Piernik staropolski35255314
Piernik staropolski z bakaliami – Grycan2664506
Piernik w czekoladzie3838,8687,9
Pierniki – Tago3565,8743,7
Pierniki królewskie o smaku śliwkowym w czekoladzie – Krakuski3855,66511
Pierniki mini – Katarzynki3387,4731
Pierniki ReichsGraf Elisen Lebkuchen454104824
Pierniki serduszka w czekoladzie z nadzieniem morelowym – Kopernik3696648,3
Pierniki toruńskie w białej czekoladzie z nadzieniem z czarną porzeczką – Kopernik4016,26911
Pierniki w czekoladzie mlecznej – Biedronka3718686,9
Pierniki wiśniowe niebo w czekoladzie – Kopernik3736,6668,3
Pierwsze chrupki – HiPP38310782
Pischinger3277607
Płatki kukurydziane Gold Flakes – Nestle4017,1804,8
Płatki śniadaniowe kakaowe poduszki z nadzieniem z orzechów laskowych bezglutenowe – Bezgluten4275,97312
Płatki śniadaniowe Milk Snack Cocoa – Brooklea46055126
Płatki śniadaniowe wielozbożowe Multigrain zielona cebulka – Nestle4528,56118
Podlomki3872855
Polewa czekoladowa4571,54828
Polewa krówkowa58126037
Popcorn bez tłuszczu38713784,5
Popcorn z tłuszczem50095728
Popcorn ziarna38713784,5
PowerGel1070,5270
Pralinka Lindor 60 % kakao – Lindt5838,34250
Pralinka Lindor Mleczna – Lindt6204,94348
Pralinki4853,36026
Praliny4853,36026
Praliny brandy orange4565,85822
Praliny brandy orange – Mieszko4565,85822
Praliny Cherrissimo pralines – Mieszko4394,35922
Praliny Delissimo z kremem orzechowym i chrupkami – Vobro544104933
Praliny Frutti di Mare – Volbro56185037
Praliny kokosowe – Lindt6345,14249
Praliny Mleczne od LINDOR (czerwone) – Lindt6234,94447
Praliny nadziewane – Biedronka5054,55729
Praliny Wedlowskie desery Classic – Wedel49955927
Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem6234,94447
Prażynki – Max Snack6001,55044
Precelki chrupkie – Lajkonik39411697,3
Precle Pretzel chips – Snack Factory39912755,2
protein punch423214417
Przekąska owsiano-orkiszowa Topfit – Granex35010624,3
Ptasie mleczko4382,65622
Ptasie mleczko – Glutenex49835629
Ptasie mleczko cappucino – Magnetic42826617
Ptasie mleczko cytrynowe – Magnetic39736015
Ptasie mleczko frappe4563,35823
Ptasie mleczko o smaku śmietankowym4493,45723
Ptasie mleczko Super46035824
Ptasie mleczko śmietankowo-karmelowe4483,55922
Ptasie mleczko w czekoladzie z galaretką4292,46020
Ptasie mleczko waniliowe – Wedel4412,85722
Ptyś z bitą śmietaną3525,42625
Pudding1193,2203,2
Pudding bezglutenowy3709762
Pudding Chia1022,53,78,4
Pudding choco – Belbake1113173
Pudding czekoladowy1062,8182,4
Pudding Doppelt chia + malina1022,53,78,4
Pudding flan karamell – Lidl952,8190,8
Pudding Monte Choco flakes2183,12014
Pudding na zimno waniliowy – Winiary1052,9191,7
Pudding original (proszek) – Dr. Oetker912,9171,4
Pudding protein72104,61,5
Pudding proteinowy Tarta Cytrynowa – Dieti meal Pro370776,43,4
Pudding pyszny Serduszko waniliowy z sosem malinowym – Zott711160
Pudding Serduszko – Zott781,2160,8
Pudding Smakija Waniliowa1322,4137,6
Pudes Raspberry1331,9195,2
Puff pastry twists50295626
Pyszny budyń671,9140,2
Racuchy na kefirze z mąki żytniej pełnoziarnistej1788,5422,7
Rafaello dietetyczne z kaszy jaglanej1543273,9
Raffaello6289,33948
Red velvet cake caffe nero4144,25520
Rodzynki BakaD’Or – Biedronka2862,3650,5
Rodzynki w czekoladzie4274,86216
Rogal Świętomarciński480104729
Rogal z jabłkiem2547,4378,7
Rogalik4068,24621
Rogalik 7 days44074128
Rogalik Croissants bez nadzienia4068,24621
Rogalik kruchy z marmoladą34764018
Rogalik pudrowany (6 = ok 100g)47086521
Rogalik z makiem3879,83623
Rogalik z nadzieniem orzechowym45674428
Rogalik z powidłami śliwkowymi3036537
Rogalik z serem4149,24721
Rozijnen-krentenbollen2758542,5
Rożek francuski z jabłkiem3825,64523
Rurka z bitą śmietaną2884,13614
Rurki4269,2759,5
Rurki Tastino – Lidl5237,26028
Rurki waflowe3636,4801,8
Rurki waflowe kruche maślane – Biedronka4269,2759,5
Rurki waflowe w czekoladzie mlecznej5106,46225
Rurki waflowe z kremem o smaku waniliowym – Biedronka5226,86227
Rurki waniliowe – Biedronka5465,26031
Rurki włoskie3997,46711
Ryż na mleku czekoladowy – Riso1283,5213,1
Ryż na mleku na ciepło Belriso Hot – Zott1343223
Ryż zwykły na mleku – Muller1013,4162,6
sante ciastko jęczmienne44386117
Sasanki (ciastka owsiane z sezamem)5266,16028
Scane3539,14615
Ser Camembert żurawinowy – Turek357181,931
Serek homogenizowany o smaku waniliowym z brzoskwiniami – Polmlek1774,1209
Sernik3215,52623
Sernik bez pieczenia2227298,8
Sernik biała i ciemna czekolada – Tesco4304,83629
Sernik dietetyczny151206,84,9
Sernik Fredzi1346214
Sernik jaglano kokosowy ze słonecznikiem1063222
Sernik japoński3116,62819
Sernik jogurtowy594,67,41,1
Sernik krakowski289103114
Sernik królewski284142215
Sernik na spodzie z herbatników1836217
Sernik na zimno z owocową galaretką1424,5195,4
Sernik na zimno z wiśniami – Vitello1745,9208
Sernik pistacjowy z malinami33653619
Sernik wiedeński262112312
Sernik z brzoskwiniami1919,2236,9
Sernik z jogurtów greckich tradycyjny22951716
Sernik z kruszonką35262923
Sernik z rodzynkami3425,52924
Sernik z serka naturalnego i brzoskwiniami736101
Sezamki516135033
Sezamki Aha505106026
Sezamki Bio z nasionami Chia 3 sztuki – Naura45895722
Sękacz (ciasto)468134431
Shake Waniliowy – McDonald’s812151,5
Skittles4040914,2
Skórka pomarańczowa – Bakalland3010,3750,1
Słodka chwila – Świat pralin – budyń z płatkami czekolady – smak malina w czekoladzie – Dr. Oetker801,8151,3
Słodka chwila Kisiel z kawałkami owoców – Dr.Oetker630,1160,1
Słodzik3472,1850
Słodzik Erythol (Erytrytol)0000
Słomka babkowa480146020
Słomka ptysiowa487135822
Słomka ptysiowa pełna nasion542183237
Snack do smażenia Przysmak Świętokrzyski – Społem4587,56021
Soja pudding843142
Sorbet1450,7330,1
Sorbet czarna porzeczka – Augusto1380,5310,5
Sorbet malinowy – Ballino1230,5290,1
Sorbet truskawkowy – So fruity!1210,3290,5
Sos malinowy – Tymbark2550620
Sos o smaku czekoladowym – Dr. Oetker3401,3714,9
Spody do pizzy – Buchcik2436,7463
Stewia w proszku3940990
Strucel jabłkowy (Apfelstrudel)24233012
Strucla3428,24415
Strucla makowa3428,24415
Strucla orzechowa36093721
Strucla owocowa3054576,2
Strucla serowa2529,3339,4
Strucla serowa PUTKA29094110
Strucla wiśniowa PUTKA2865536
Strucla z makiem3237,94215
Sucharki – Benfette38414694
Sucharki mini – Pano428117110
Sucharki z rodzynkami – Mamut3549,3703,2
Suflet czekoladowy3008,61721
Sundare czekoladowe1583284,5
Symbio Ciastka Owsiane4617,16021
Szarlotka2902,74014
Szarlotka – Legal Cakes24720403
Szarlotka owsiana865132
Szarlotka z mąki pełnoziarnistej1522217
Szejk czekoladowy1103183
Szkocki budyń Delight1143,1164,2
Szybki budyń – Delecta681,8140,4
Szybki budyń czekoladowy z belgijską czekoladą – Delecta722,2140,5
Szybki Sernik na zimno z prawdziwą wanilią (po przyrządzeniu)1587,2214,9
Szybki Sernik na zimno z truskawkami (po przyrządzeniu)1587,1214,9
Szyszka z ryżu preparowanego956151
Śliwka nałęczowska w czekoladzie4343,66218
Śliwka w czekoladzie4292,76818
Śliwka w czekoladzie – First Nice3872,56711
Śmiej żelki jogurtowe – Nimm23315,3760,2
Śmiej żelki kwaśne – Nimm23274,5750,1
Śmiej Żelki Shaki – Nimm23235,8750,2
Śmietana Kremówka tortowa 36% – Łowiecka3442336
Talarki – Lajkonik428106613
tarta cytrynowa z beza3845,74420
Tarta de queso1797294
Tarta jajeczna15710137
Tarta kakaowa4187,94225
Tarta owocowa28633514
Tarta owsiana ze śliwkami węgierkami (mąka owsiana, olej kokosowy, 1/4 szkl cukru trzcinowego), śliwki bez cukru3045,73913
Tarta truskawkowa pod bezą26653710
Tarta z karmelem i orzechami2082278
tarta z owocami i budyniem2593,82615
Tarta z warzywami1191257
Torcik Wedlowski5476,15433
Tort3893,55320
Tort bezowy2984,23416
Tort biszkoptowy z bitą śmietaną2815,23115
Tort czekoladowy (z polewą czekoladową)3893,55320
Tort jogurtowy1134174
Tort Marlenka4296,75023
Tort śmietankowy2463,92117
Tort węgierski2642,43813
Tortilla chips BBQ – Lidl4726,66420
Trio-pudding – KingFrais1392,9186,3
Truskawki w galarecie12313160,7
Turrón de cacahuete (Nugat)500125724
Twix ciasteczko4924,65926
Vafler30663714
Vanilla lody waniliowe z Lidla Ballino1602227
Vegetable chips sweet potato, tomato and rosemary – Go Pure50143936
Victoria sponge (Ciasto biszkoptowe)2977584,3
Wafel rożek do lodów 1szt.170,33,20,3
Wafel CzekoWafel XXL – Wedel5307,25730
Wafel do lodów4166,9817,2
Wafel Estella – Biedronka5337,45731
Wafel Góralki czekoladowe54375732
Wafel Góralki kokosowe56775237
Wafel Góralki mleczne55285434
Wafel Góralki orzechowe55285633
Wafel Prince Polo Classic5344,85831
Wafel ryżowy Reis Waffeln mit Joghurtglasur4788,16620
Wafel Tofelek46156818
Wafelek choco wafer – Milka5406,75631
Wafelek do lodów4178,1796,9
Wafelek do lodów mały4178,1796,9
Wafelek Estella toffi XXL – Biedronka5337,45731
Wafelek Gimi śmietankowy – Społem5195,26527
Wafelek Góralki55285434
Wafelek Góralki malinowe53985631
Wafelek Grześki bananowe539115630
Wafelek Grześki dziel na 6 kakaowe525125329
Wafelek Grześki gofree czekoladowe z orzechami53785332
Wafelek Grześki gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami5368,65232
Wafelek Grześki kakaowo-śmietankowe bez czekolady528125429
Wafelek Grześki malinowe5566,85833
Wafelek Grześki mini533105330
Wafelek Grześki orzechowe5469,85333
Wafelek Grześki orzechowe bez czekolady542115232
Wafelek Grześki toffi54385731
Wafelek Grześki toffi bez czekolady5418,55830
Wafelek Grześki w mlecznej czekoladzie513105530
Wafelek Grześki z kremem kakaowym w czekoladzie529105330
Wafelek Knopers54795233
Wafelek Mila – Sedita54784736
Wafelek mleczno orzechowy Knoppers – Storck54795233
Wafelek Oryginał Góralki mleczne55075434
Wafelek orzechowy – Alpino4964,74334
Wafelek orzechowy – Manner5406,25333
Wafelek orzechowy Alpino – Biedronka49654434
Wafelek orzechowy Roger – Tastino54875632
Wafelek Prince Polo Classic XXL53055931
Wafelek Prince Polo karmelowe5305,76229
Wafelek Prince Polo orzechowy5256,56029
Wafelek Prince Polo w białej czekoladzie5304,56429
Wafelek Prince Polo XXL Mleczne5255,76129
Wafelek Princessa5624,15835
Wafelek Princessa arachidowa maxi5118,86126
Wafelek Princessa czekoladowa5425,45732
Wafelek Princessa Gold Arachidowa Fascynacja5178,65928
Wafelek Princessa Gold Kawowe Tiramisu5295,35831
Wafelek Princessa kokosowa5647,25435
Wafelek Princessa mleczna53865832
Wafelek Princessa mleczna maxi5456,35733
Wafelek Princessa muśnięta czekoladą5356,15731
Wafelek Princessa orzechowa5386,15831
Wafelek Princessa Vitale czekoladowa5006,85429
Wafelek Princessa Zebra5428,65333
Wafelek Rizer z kemem orzechowo-kakaowym – Sondey54565234
Wafelek teatralny – Kopernik52895529
Wafelek Tofelek Tastino – Lidl4615,26818
Wafelek w czekoladzie Roger – Tastino5486,95632
Wafelek Zośka kokosowa51065928
Wafeleki Ojca Mateusza5395,55731
Wafelki53865832
Wafelki – Biedronka5445,55632
Wafelki – Elitesse5445,65632
Wafelki – Hanuta540105630
Wafelki – Lewiatan52566228
Wafelki – Warerley4270848
Wafelki Arabeska – Skawa5324,95632
Wafelki bez cukru kakaowe496104830
Wafelki domowe Krówka (przekładane masą krówkową) Bonus3126,8566,7
Wafelki Familijne Chałwowe – Jutrzenka536105331
Wafelki familijne gofrowe czekoladowe5256,16128
Wafelki familijne gofrowe waniliowe5257,56128
Wafelki familijne śmietankowe52576128
Wafelki Grześki z orzechami arachidowymi5577,25035
Wafelki kakaowe – Auchan5117,75728
Wafelki kakaowe – Tasso5198,95031
Wafelki kakaowe w czekoladzie Pryncy pałki – Wedel5366,15731
Wafelki kokosowe – Biedronka5275,86029
Wafelki kokosowe – Tasso5275,86029
Wafelki kukurydziane naturalne – Kupiec3988,8803,8
Wafelki kukurydziane z solą morską3988,8803,8
Wafelki mleczne – Auchan53585631
Wafelki Neapolitaner50766026
Wafelki o smaku śmietankowym Wadowice – Skawa5155,36526
Wafelki Pryncypałki – Dr Gerard5366,15731
Wafelki Pryncypałki – dr. Gerard54366031
Wafelki rodzinne o smaku cytrynowym – Tastino5587,35534
Wafelki Snack bezglutenowe – Schar1921,72111
Wafelki Tabasi5844,55438
Wafelki Toffi3276,8597
Wafelki torcikowe – E. Wedel5358,45828
Wafelki z czekoladą4595,66618
Wafelki z kremem kakaowym51995031
Wafelki z kremem kakaowym Tasso – Biedronka5115,25629
Wafelki z kremem orzechowym w czekoladzie – Tasso650,783,3
Wafelki z kremem orzechowym w czekoladzie Tasso – Biedronka53965632
Wafelki z masą krówkową3107,7566,2
Wafle – Śląskie oblaty39011833,2
Wafle Andruty suche3507,9724,8
Wafle błonnikowe4797,35922
Wafle błonnikowe z magnezem w czekoladzie deserowej – Sonko47975922
Wafle chlebek ryżowy cappucino4065,86813
Wafle czekoladowe53865832
Wafle czekoladowe bez glutenu4976,76224
Wafle familijne gofrowe z czekoladą – Jutrzenka5256,16128
Wafle gofrowe5257,56128
Wafle gofrowe familijne z musem o smaku wanili – Jutrzenka5257,56128
Wafle holenderskie4253,56616
Wafle kakaowe496104830
Wafle karmelowe Karamell-Waffeln4513,57017
Wafle Kinder Bueno – Ferrero5729,25037
Wafle krążki ryżowe – MPC3988,8803,8
Wafle Królewskie tortowe38611745,1
Wafle kukurydziane37010733
Wafle kukurydziane – Solone3799,6762,6
Wafle mini zbożowe – EuroWafel4307789
Wafle orkiszowe – Sunny Corn37512762
Wafle podpłomyki – AS-Babuni38411706,4
Wafle ryżowe – Sante3698782
Wafle ryżowe bio z amarantusem – Vitanella3819772,9
Wafle ryżowe jabłkowe3897872
Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej4797,35922
Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej – Sonko4607,86717
Wafle ryżowe w gorzkiej czekoladzie – Sonko4586,56518
Wafle ryżowe z miętową czekoladą 8 szt.50476125
Wafle ryżowo-kukurydziane karmel – Good Food3945,5805,2
Wafle ryżowo-zbożowe37911752,9
Wafle suche3966757
Wafle suche bez cukru – Kupiec3841,9833,9
Wafle śmietankowe – Skawa5135,66625
Wafle torcikowe śmietankowe – E. Wedel5555,96032
Wafle tortowe pszenne – e.leclerc (eco+)3539,8693,6
Wafle tortowe z kajmakiem (masą krówkową)3507676
Wafle w czekoladzie dark – Sonko45876518
Wafle w czekoladzie milk – Sonko46086717
Wafle w polewie – Netto5356,45731
Wafle w polewie yogurt – Sonko46766918
Wafle z białą czekoladą5405,36230
Wafle Zbożowo-ryżowe – Euro-Wafel37911753
Wata cukrowa40001000
Wiśnie w czekoladzie – Jutrzenka4192,66515
Żelatyna fix deserowa – Dr. Oetker38719780
Żelki3750940,1
Żelki – Haribo3436,9770,1
Żelki Candy z nadzieniem – Biedronka3365,8750
Żelki czarne – Haribo3360,1840,3
Żelki lukrecjowe – Haribo2965681
Żelki Malinki – Eko3703,7890
Żelki Mega-Roulette – Haribo3386,9770,1
Żelki Misie – Haribo3436,9770,5
Żelki o smaku jabłkowym3551,6802,5
Żelki Sandia – Haribo3363,9820,5
Żelki Starmix – Haribo3426,6770
Żelki Zwierzo – Netto3735,6880
Żurawina w czekoladzie4151,982

8,4

Źródło:  kalkulatorkalorii.net